Korková Tkanina Natural

Další informace

Hmotnost 1.00 kg

 950.00 na běžný metr

TECHNICKÉ PARAMETRY
Šířka: 1 m
tloušťka asi 1 mm
prodej v sekcích 1 m x 1 m; 2m x 1 m atd.

Katalogové číslo: TKAHAVANAVEGA-1 Kategorie: , Štítky: , , ,

Popis


Korková Tkanina Natural


Korková tkanina Natural je vysoce kvalitní výrobek, který je vysoce ceněn a oceňován po celém světě. Můžete ji použít k výrobě korkové galerie: korkové tašky, peněženky, opasky atd. Můžete ji použít k výrobě nábytku (křesla, pohovky).

Ekologické materiály na bázi korku jsou vysoce přesné. Navíc jsou pokryty speciálními přípravky, díky nimž jsou definitivně proti vlhkosti. Korková látka je velmi stylová a stojí za doporučení.

Šířka: 1 m
tloušťka asi 1 mm
prodej v sekcích 1 m x 1 m; 2 m x 1 m atd.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1.00 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Korková Tkanina Natural“