Taška na korkovou podložku

Další informace

Hmotnost 1 kg

 1,600.00

Taška na podložce korku.

Není skladem

Katalogové číslo: YOGABAG Kategorie: Štítky: ,

Popis


Taška na korkovou podložku


Taška na korkovou podložku je skvělým doplňkem cvičební sady. Pokud již máte podložka na jógu, doporučujeme si také zakoupit naši tašku. Stejně jako koberec je vyroben z organického korku, odolný vůči vlhkosti a plísním. Taška na tatami korku je styl a váš organický přístup. Určitě to přitáhne pozornost a radost lidí kolem vás.

Výrobek je přírodní korek.

Způsob čištění: Čistěte suchým hadříkem.


Doporučujeme také naše další doplňky jógy na koberce, polštáře a bloky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Taška na korkovou podložku“