Aktovka z přírodního korku

Další informace

Hmotnost 0.50 kg

 2,290.00

Korková aktovka

Není skladem

Popis


Aktovka z přírodního korku


Nabízíme také něco pro muže. Aktovka z přírodního korku vyrobená z krásného portugalského korku. Textura korku učiní vybranou složku jedinečnou. Složka s jedinečným řezem slouží k přenášení různých typů dokumentů a dalších. Vyrobeno z ekologického materiálu světlé barvy. Má velmi pohodlné držadlo k nošení a také krásné kovové povrchové úpravy. Je to pevná taška se třemi přihrádkami. Aktovka má také vnější kapsu. Upevňuje se pomocí původní západky. Pro kufřík je velmi lehký, neabsorbuje vodu a snadno se čistí.

Pokud se chcete obklopit pěknými předměty a nechcete zmizet v davu na ulici, složka, kterou nyní sledujete, je pro vás ideální.

Rozměry: výška 32 x délka 43 x 15 cm

Délka rukojeti: 16 cm

Délka řemínku: 60 cm

Barva: přírodní

Zapínání: zip

Počet komor: 3

Jedna vnější velká kapsa

Interiér: dokončen podšívkou

Navíc vodotěsný

Čištění mýdlovou vodou, otírání suchým nebo suchým hadříkem


Barva – přírodní, tmavě hnědá povrchová úprava

Spojovací prvek – jezdec

Počet buněk – 1

Vnější kapsa na zip – 1

Navíc: vodotěsný


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.50 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Aktovka z přírodního korku“