Dámská kabelka s kapsami

Další informace

Hmotnost 0.70 kg

 2,400.00

Dámská kabelka s kapsami

Katalogové číslo: DMSKTRBKKSZN Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis


Dámská kabelka s kapsami


Ženy, které se starají o životní prostředí, by měly mít tuto tašku. Dámská kabelka s kapsami je velmi praktická, vyznačuje se velkou kapacitou. Byl vyroben z přírodního portugalského korku. Každá žena by ji měla mít. Je to taška přes rameno v přirozené barvě. Vyrobeno z korkové tkaniny potažené přírodní impregnací. Díky tomu nepřijímá vodu a lze ji vyčistit. Je to taška pro ženy, které se starají o přírodní prostředí.

Korková peněženka se dvěma kapsami na přední straně uzavřená se zaklapnutím. Na zadní straně je kapsa uzavřená na zip. Uvnitř jsou dvě kapsy: jedna zavřená na zip a druhá otevřená.

Rozměry: výška 290 x L 350 x Š 135 mm

Navíc vodotěsný

Čištění mýdlovou vodou, otírání suchým nebo vlhkým hadříkem

Mimořádně praktický, charakterizovaný velkou kapacitou. Byl vyroben ze skutečného korku, což znamená, že bude sloužit po mnoho let. Stojí za to doporučit ženám, které respektují přírodní prostředí.

KORKOVÉ TAŠKY A GALANTERIE

V nabídce naší prodejny naleznete zajímavé vzory dámských kabelek z přírodního korku za přijatelné ceny, které jsou originální alternativou kožených tašek. Produkty jsou ekologické a budou vám sloužit mnoho let. To je něco pro ženy, kterým není lhostejné životní prostředí a zároveň chtějí sledovat nejnovější trendy. V nabídce jsou také aktovky na dokumenty a nákupní tašky.


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.70 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dámská kabelka s kapsami“