Dámská korková taška

Další informace

Hmotnost 0.500000 kg

 1,450.00

Dámská korková taška

Není skladem

Popis


Dámská korková taška


Ženy, které se starají o životní prostředí, by měly mít tuto tašku. Dámská korková taška je určena k nakupování. Mimořádně praktický, charakterizovaný velkou kapacitou. Byl vyroben z přírodního portugalského korku. Každá žena by ji měla mít. Je to taška přes rameno v přirozené barvě. Vyrobeno z korkové tkaniny potažené přírodní impregnací. Díky tomu nepřijímá vodu a lze ji vyčistit. Je to taška pro ženy, které se starají o přírodní prostředí.

Rozměry: výška 33 x L 22x Š 18 cm

Navíc vodotěsný

Čištění mýdlovou vodou, otírání suchým nebo vlhkým hadříkem

Mimořádně praktický, charakterizovaný velkou kapacitou. Byl vyroben ze skutečného korku, což znamená, že bude sloužit po mnoho let. Stojí za to doporučit ženám, které respektují přírodní prostředí.


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.500000 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dámská korková taška“