Karabina s korkovým popruhem

Další informace

Hmotnost 0.10 kg

 200.00

Není skladem

Popis


Karabina s korkovým popruhem


Elegantní karabina s korkovým popruhem – stylová, přirozená a odolná proti vlhkosti. Ukažte svým přátelům a rodině, že si uvědomujete životní prostředí.

Každý z nás se rád obklopuje krásnými doplňky. Najdete zde velký výběr kabelek, peněženek a dalších drobných předmětů, které jsou vyrobeny pouze z přírodních korkových materiálů. Přísady jsou naprosto jedinečné a zcela ekologické, protože jsou vyrobeny z korku.


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.10 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Karabina s korkovým popruhem“