Kufr z přírodního korku

Další informace

Hmotnost 1.00 kg

 1,950.00

Není skladem

Popis


Kufr z přírodního korku


Kufr z přírodního korku ženy dlouho milovaly. Jedinečnost tohoto typu krabice je způsobena původním materiálem. Nenajdete dva identické tašky se stejnou texturou. Díky nádhernému vzhledu a tvaru v podobě kufru je taška, kromě krásného vzhledu a lehkosti, ekologickou věcí. Prsa z přírodního korku je krásná hnědá, uvnitř je zakončena podšívkou. Má několik oddílů pro různé produkty a zrcadlo. Její originální rukojeť z hnědé ekologické kůže.

Kufr je vyroben z korku, velmi pevný a stabilní, má koženou rukojeť. Uzamykatelné mosazným klíčem. Uvnitř je velký prostor pro kosmetiku a zrcadlo.

Materiál korek, velikost: 27 cm dlouhý x 23 cm široký x 16 cm výška


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1.00 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kufr z přírodního korku“