Šikovná dámská kosmetička

Další informace

Hmotnost 0.500000 kg

 600.00

Není skladem

Katalogové číslo: DMSKKSMTKRK Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis


Šikovná dámská kosmetička


Elegantní,  šikovná dámská kosmetička – 175 x 115 x 5 mm – stylové, odolné vůči přirozené a vlhkosti. Ukažte svým přátelům a rodině, že si uvědomujete životní prostředí.

Každý z nás se rád obklopuje krásnými doplňky. Najdete zde velký výběr kabelek, peněženek a dalších drobných předmětů, které jsou vyrobeny pouze z přírodních korkových materiálů. Přísady jsou naprosto jedinečné a zcela ekologické, protože jsou vyrobeny z korku.


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.500000 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Šikovná dámská kosmetička“