Zelená korková sportovní taška

Další informace

Hmotnost 1.50 kg

 2,250.00

Zelená Korková Sportovní Taška

Není skladem

Popis


Zelená Korková Sportovní Taška


Víkendová zelená korková sportovní taška je k ničemu použití a lze ji nosit jak denně, tak i na třídenní výlety. Je to korková taška pro rameno i pro nošení v ruce. Jedinečnost této tašky spočívá v materiálu, ze kterého byla vyrobena, nebo v korku. Jeho krásná textura, teplo a měkkost jsou jediného druhu. Tahle taška

je vodotěsný, ekologický a velmi lehký. Má dvě vnější kapsy na zip a jednu velkou přihrádku, ramenní popruh a držadlo.

Sportovní taška v zelené barvě s tmavě hnědými rozměry

51 cm x 23 cm x 16 cm

KORKOVÉ TAŠKY A GALANTERIE

V nabídce naší prodejny naleznete zajímavé vzory dámských kabelek z přírodního korku za přijatelné ceny, které jsou originální alternativou kožených tašek. Produkty jsou ekologické a budou vám sloužit mnoho let. To je něco pro ženy, kterým není lhostejné životní prostředí a zároveň chtějí sledovat nejnovější trendy. V nabídce jsou také aktovky na dokumenty a nákupní tašky.


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1.50 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Zelená korková sportovní taška“