KORKOVÁ MAPA SVĚTA 100x55cm

Další informace

Hmotnost 2 kg
Tloušťka

5mm

 1,250.00 za kus

korková mapa světa 100x55cm 5mm silná samolepící

Korková mapa světa se skládá z 1 prvku o velikosti listu 47×62,5 cm.

Po rozložení na zeď získáte mapu 100x55cm.

3 skladem

Katalogové číslo: KMSMP-140-75 Kategorie: Štítky: ,

Popis

KORKOVÁ MAPA SVĚTA 100x55cmKorková mapa světa není pouze dekorativním prvkem. Je to perfektní informační tabule nebo zajímavé místo pro sběr fotografií z cest či dovolených. Velká mapa Evropy bude zajímavým albem na fotky z cest, které s každým pohledem vygeneruje spoustu vzpomínek! Nebo možná dáváte přednost tomu, aby se korková mapa světa stala formou vzdělávání? Není nic jednoduššího! Korková mapa světa ozdobí stěny nebo nábytek v dětském pokoji, kde bude pro vaše děti velkým zdrojem poznání!

Máš rád cestování? Hledáte originální tip na dárek pro světoběžníka? Ideálním řešením je korková mapa světa 100x55cm (přibližná velikost). Jde o zajímavý a nevšední dekorační prvek, který zapadne do každého interiéru. Díky možnosti personalizace lze korkovou mapu světa dodatečně měnit výběrem libovolné velikosti, barvy, struktury a tloušťky korku. Jistě tak vyberete dárek, který bude pro obdarovaného velmi osobní.

Není pochyb o tom, že korková mapa světa má řadu využití, díky čemuž je univerzálním produktem. Naše korková mapa světa se vyznačuje moderním designem a je vyrobena ze 100% přírodního produktu. A co víc, jde o výrobek z nejkvalitnějšího korku, který umožňuje zachovat přirozený a estetický vzhled.

Samotná montáž pro vás bude hračka a nevyžaduje použití hřebíků nebo vrtačky. Jedná se o samolepicí výrobek, proto jej stačí nalepit na vybraný povrch a jemně přitlačit. Korková mapa světa je vybavena extrémně silným lepidlem, které působí okamžitě, a snadným manuálem, díky kterému nebude její sestavení činit žádné problémy. To, co odlišuje náš produkt, je bezpochyby vysoká kvalita! Naše mapa světa je vyrobena z vysoce elastického, netoxického, antistatického korku. To umožňuje snadné řezání, takže můžeme produkt libovolně personalizovat. Navíc se korková mapa nepromáčkne ani nedrolí, což z ní činí velmi odolný a funkční dekorativní prvek.

Korkovou nástěnku mapa světa lze připevnit horizontálně i vertikálně, což z ní dělá vynikající základ pro sběr různých informací.

 

Navštivte naše sociální sítě

Pokud máte ještě nějaké otázky, neváhejte a využijte náš internetový chat. Můžete nás kontaktovat na naší stránce na Facebooku. I tam naleznete spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit náš Youtube kanál. Pravidelně tam přidáváme hodnotné a zajímavé filmy i mnoho zajímavostí z neustále se rozvíjejícího a ve světě stále populárnějšího korkového průmyslu.

Nakonec se podívejte na naší stránku na Pinterest, kde naleznete skvělé projekty DIY. Přidáváme zde nejzajímavější korkové ruční práce lidí z celého světa a mnoho, mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu můžete najít informace, které nenajdete na našem webu ani na jiných stránkách sociálních sítí.


Další informace

Hmotnost 2 kg
Tloušťka

5mm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „KORKOVÁ MAPA SVĚTA 100x55cm“