Prodej!

KORKOVÁ MAPA SVĚTA 200x105cm

Další informace

Hmotnost 2.20 kg
Tloušťka

5mm

 1,900.00 za kus

Korková Mapa světa Velka prírodná 200 x 105 cm 5mm silná samolepící

Korková mapa světa se skládá ze 3 prvků o velikosti listu 93×62,5 cm.

Po rozložení na stěnu získáte mapu o rozměru 200×105 cm.

5 skladem

Katalogové číslo: KMSVP Kategorie: Štítky: ,

Popis

KORKOVÁ MAPA SVĚTA 200x105cm

 


Korková mapa světa není pouze dekorativním prvkem. Je to perfektní informační tabule nebo zajímavé místo pro sběr fotografií z cest či dovolených. Velká mapa Evropy bude zajímavým albem na fotky z cest, které s každým pohledem vygeneruje spoustu vzpomínek! Nebo možná dáváte přednost tomu, aby se korková mapa světa stala formou vzdělávání? Není nic jednoduššího! Korková mapa světa ozdobí stěny nebo nábytek v dětském pokoji, kde bude pro vaše děti velkým zdrojem poznání!

Máš rád cestování? Hledáte originální tip na dárek pro světoběžníka? Ideálním řešením je korková mapa světa 200x105cm (přibližná velikost). Jde o zajímavý a nevšední dekorační prvek, který zapadne do každého interiéru. Díky možnosti personalizace lze korkovou mapu světa dodatečně měnit výběrem libovolné velikosti, barvy, struktury a tloušťky korku. Jistě tak vyberete dárek, který bude pro obdarovaného velmi osobní.

Není pochyb o tom, že korková mapa světa má řadu využití, díky čemuž je univerzálním produktem. Naše korková mapa světa se vyznačuje moderním designem a je vyrobena ze 100% přírodního produktu. A co víc, jde o výrobek z nejkvalitnějšího korku, který umožňuje zachovat přirozený a estetický vzhled.

Samotná montáž pro vás bude hračka a nevyžaduje použití hřebíků nebo vrtačky. Jedná se o samolepicí výrobek, proto jej stačí nalepit na vybraný povrch a jemně přitlačit. Korková mapa světa je vybavena extrémně silným lepidlem, které působí okamžitě, a snadným manuálem, díky kterému nebude její sestavení činit žádné problémy. To, co odlišuje náš produkt, je bezpochyby vysoká kvalita! Naše mapa světa je vyrobena z vysoce elastického, netoxického, antistatického korku. To umožňuje snadné řezání, takže můžeme produkt libovolně personalizovat. Navíc se korková mapa nepromáčkne ani nedrolí, což z ní činí velmi odolný a funkční dekorativní prvek.

Korkovou nástěnku mapa světa lze připevnit horizontálně i vertikálně, což z ní dělá vynikající základ pro sběr různých informací.

 

Navštivte naše sociální sítě

Pokud máte ještě nějaké otázky, neváhejte a využijte náš internetový chat. Můžete nás kontaktovat na naší stránce na Facebooku. I tam naleznete spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit náš Youtube kanál. Pravidelně tam přidáváme hodnotné a zajímavé filmy i mnoho zajímavostí z neustále se rozvíjejícího a ve světě stále populárnějšího korkového průmyslu.

Nakonec se podívejte na naší stránku na Pinterest, kde naleznete skvělé projekty DIY. Přidáváme zde nejzajímavější korkové ruční práce lidí z celého světa a mnoho, mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu můžete najít informace, které nenajdete na našem webu ani na jiných stránkách sociálních sítí.


 


Další informace

Hmotnost 2.20 kg
Tloušťka

5mm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „KORKOVÁ MAPA SVĚTA 200x105cm“