Korková deska 7 mm

Další informace

Hmotnost1 kg
Tloušťka

7mm

Délka

915mm

Šíře

610mm

 250.00 pro umění

Korková deska 915 x 610 x 7mm

Popis


Korková deska 7 mm


Ekologická  korková deska 7 mm přímo z Portugalska je považován za luxusní výzdobu interiéru. Navíc je to nenahraditelný izolační materiál. Výrobky z korku jsou vyrobeny z korku granulátu kombinovaného s přírodním pojivem. Přírodní korek je lídrem mezi materiály s podobnými aplikacemi. Korková deska 7 mm je jedním ze zástupců široké škály dostupných panelů. Všechny desky nabízené naší společností jsou vyrobeny z vysoce kvalitního lehkého korku.


Aplikace:


– stavebnictví (akustická a tepelná izolace instalovaná pod podlahou, dekorace stěn a podlah, antivibrační izolace strojů, zařízení, budov, obývacích pokojů, dilatačních spár)
– obuvnický průmysl (výroba podešví a obuvi, výroba podpatků, stélek a součástí ortopedické obuvi)
– reklamní a dekorační průmysl (rohože, kliky, korkové doplňky, korkové informační tabule, reklamní předměty)
– stejně jako: rybolov (držáky na pruty), nábytkářský průmysl (vložky a dýhy), automobilový průmysl (korkové destičky a rozpěrky), modelování, prvky hudebních nástrojů, prvky elektromechanických zařízení, prvky hraček a mnoho dalších.


Výhody nabízeného korku:


– světlost
– vysoká flexibilita
– mimořádná trvanlivost a odolnost proti mechanickému poškození
– pozoruhodná tepelná izolace
– tlaková odolnost
– odolnost proti vodě a vlhkosti
– uspokojivý rozptyl a útlum hluku
– dlouhověkost a odolnost vůči mnoha nebezpečným látkám
– odolnost vůči škodlivým účinkům mikroorganismů, hub a plísní
– snadné zpracování
– nízká absorpce vody
– zvláště vysoký koeficient tření
– antistatické a alergické
– účinná izolace zabraňující nadměrným emisím a potlačující negativní dopad vodních žil
– zpomalení hoření
– příjemné na dotek povrchu


Korkové desky – výrobky všestranného použití


Jemné, střední a hrubé korkové desky mají mnoho aplikací. Kromě toho fungují skvěle, mimo jiné jako podklad pod podlahou nebo jako tepelná a zvuková izolace stěn. Technický korek ve formě desek je také skvělý jako dekorace na zeď. Tento produkt můžete také použít ke zpracování (např. Během gravírování nebo děrování). Podobné použití jsou rohože a korkové desky. Továrny dělají mimo jiné obuvnické doplňky (např. Vložky), korkové zátky, korkové rohože. marketingové pomůcky nebo různé typy korkových těsnění a podložek. Z desek a listů různé tloušťky vznikají postprodukční produkty. Všechny aplikace nelze ani zmínit. Lze tedy bezpečně říci, že se akustický korek může ocitnout v jakékoli situaci.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit také náš kanál YouTube. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.

Konečně na naší Pinterest stránce najdete úžasné DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu nebo na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost1 kg
Tloušťka

7mm

Délka

915mm

Šíře

610mm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Korková deska 7 mm”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *