Nástěnný korek MALTA BROWN

Další informace

Hmotnost 2.6 kg
Balíček

1.98

Tloušťka

3mm

Tepelná vodivost

0,053 W/mK

Šíře

600mm

Hustota

260-310 kg/m3

Plodnost

2-4%

Délka

300mm

 740.00 pro balíček 1,98 m2

Každý vzor dlaždic je jedinečný. Foto místnosti je počítačová vizualizace.

Nástěnný korek MALTA MINTGREEN je voskovaný korek srozměry desek 600 x 300 mm a loušťkou 3mm.(1,98 m2=11 umění )

Popis

Nástěnný korek MALTA BROWN – přírodní krásy

Nástěnný korek MALTA BROWN3 MM je přírodní architektonický materiál. Výrobky z vedlejších produktů z výroby korkových zátek. Korkové desky jsou vyráběny ručně. Jsou instalovány ve formě kontrolních listů, které lze snadno instalovat na podlahy a stěny.

Můžete ji opravit běžným lepidlem na dlaždice, připraveným k použití na omítku, k dispozici v jakékoli stavební dílně. Po instalaci korkové zdi na podlahu doporučujeme použít polyuretanový lak (nebo podlahovou barvu). Může chránit povrch korku před nečistotami.


Mnoho výhod


Naši zákazníci zjišťují, že nástěnný korek MALTA BROWN 3MM má mnoho výhod. Je teplý, měkký a má také dobrou tepelnou izolaci. Rohová stěna je antistatický, antibakteriální a především obnovitelný materiál, bezpečný pro naši planetu a naše zdraví. Snadno se čistí, je odolný a má dlouhou životnost. odolný a málo hořlavý.

Nástěnný korek je použitelný v koupelně – nad a nad; pod sprchou v sauně; na jachtech a ve všech obytných a komerčních oblastech.

Tento materiál je vhodný pro velké povrchy a nabízí vysokou odolnost proti skluzu.

Máme rohovou zeď s přírodním odstínem, takže ji lze malovat v jakémkoli odstínu vodou ředitelnou barvou.

Korková zeď se prodává v “kusech” o rozměrech 300 mm x 300 mm. Doporučujeme zakoupit alespoň o 10 až 15% více materiálu.

Děláš! Snadná instalace pomocí konvenčního flexibilního lepidla. Vyčistěte povrch a položte rovně. Po instalaci povrch natřete dřevěným lakem. Před aplikací odstraňte staré dlaždice, křehký beton, nečistoty, zbytky a další zbytky, které mohou ovlivnit přilnavost korkové stěny.

Korek ideální pro domácnost nebo kancelář.


Vlastnosti nástěnného korku:


přírodní materiál,
poskytuje zvukovou izolaci místností, kde se používá
jakmile se přilepí ke zdi, tepelná izolace výsledné místnosti se stane teplejší
korek se stěnami je odolný vůči vlhkosti a útokům plísní a hub
je to antialergický produkt.

Uspořádejte místnost podle svých preferencí a personalizujte ji. Udělejte to pomocí široké škály barev a vzorů korku na zdi, který rozsah umožňuje. Díky svým estetickým vlastnostem představuje nástěnný korek přirozenou eleganci svého pokoje a ekologický design díky svým estetickým vlastnostem.


Doporučujeme také jiné barvy korkových stěn.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


 

Další informace

Hmotnost 2.6 kg
Balíček

1.98

Tloušťka

3mm

Tepelná vodivost

0,053 W/mK

Šíře

600mm

Hustota

260-310 kg/m3

Plodnost

2-4%

Délka

300mm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Nástěnný korek MALTA BROWN”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *