Bílý akustický panel 10mm

Další informace

Hmotnost 0.55 kg

 225.00 za 1 kus

Bílý 10mm voskovaný akustický panel

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Rozměry 600 mm x 300 mm x 10 mm

Hustota: 170 kg/m3

Součinitel tepelné vodivosti: 0,037 – 0,040 W/mK

Měrné teplo: 1,67 Kj/Kg°C

Provozní teplota: od -180°C do + 120°C

 

Popis


Bílý akustický panel 10mm


Bílý akustický panel 10mm se velmi často používá jako izolační a dekorativní materiál. Je to alternativa k polystyrenu a minerální vlně.Bílá akustická deska 10 mm se velmi často používá jako izolační a dekorativní materiál. Je to alternativa k polystyrenu a minerální vlně. Náš korek je zcela přírodní, protože výrobek je vyroben z korkové kůry. Výrobek je 100% přírodní, netoxický, odolný vůči houbám a trvanlivý. Neztrácí své charakteristické vlastnosti ani po mnoha letech používání. Když použijete náš rozšířený korek, nemusíte se obávat šíření ohně. Nemluvě o tom, že expandovaný korek je samozhášivý výrobek.

Vyrábí se současným vystavením korkového granulátu (bez přísad) teplotě 335 ° C a tlaku 0,5 kg / cm2 po dobu 20 minut. Korkový granulát expanduje, tj. Volné prostory mezi jednotlivými zrny granulátu jsou uzavřeny přirozeným pojivem (suberinem), které se uvolňuje v procesu, což vede ke tvorbě bloků aglomerátu spojením expandovaného granulátu. Z těchto bloků se poté vyříznou desky o rozměrech 600 mm x 300 mm a tloušťce 10 mm

Materiál je bez zápachu a odolný vůči hmyzu a hlodavcům. Expandovaný korek nestárne, což znamená, že si zachovává své vlastnosti a zároveň si v průběhu let zachovává svoji rozměrovou stabilitu. Korek omezuje šíření povrchového a nožního hluku. Pro použití při teplotách mezi -180 ° C až + 120 ° C. V případě požáru expandovaný korek nevydává žádné toxické plyny. Materiál je plně recyklovatelný a lze jej ve stavbě znovu použít. Korek má dobré dielektrické vlastnosti, což znamená, že se hromadí mnohem nižší elektrické náboje než u syntetických izolačních materiálů.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se nás také zeptat na našem facebookovém kanálu. Zde také najdete mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš Youtube kanál. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korkového průmyslu na světě.

Nakonec na naší stránce Pinterest najdete úžasné kutilské projekty. Přidáváme nejzajímavější korkové ruční práce od lidí z celého světa a mnoho dalších. Zveřejňujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.55 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bílý akustický panel 10mm“