Dámská korková taška – Berry

Další informace

Hmotnost 0.8 kg

 2,100.00

Rozměry

Šířka / výška 38×26

Výška 26 cm

2 skladem

Katalogové číslo: DMSKTRBKKRK Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis


Dámská korková taška – Berry


Dámská korková taška – Berry z přírodního korku s rukojetí a červeným páskem.

Velmi elegantní kabelka. 3 vnitřní kapsy, jedna na zip.

Rozměry

Šířka / výška 38×26

Výška 26 cm

KORKOVÉ TAŠKY A GALANTERIE

V nabídce naší prodejny naleznete zajímavé vzory dámských kabelek z přírodního korku za přijatelné ceny, které jsou originální alternativou kožených tašek. Produkty jsou ekologické a budou vám sloužit mnoho let. To je něco pro ženy, kterým není lhostejné životní prostředí a zároveň chtějí sledovat nejnovější trendy. V nabídce jsou také aktovky na dokumenty a nákupní tašky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.8 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dámská korková taška – Berry“