Dámská korková taška – MACCHIATO

Další informace

Hmotnost 2 kg

 2,100.00

Rozměry

Šířka / výška 38×26

Výška 26 cm

Popis

Dámská korková taška – MACCHIATO


Dámská korková taška – Berry z přírodního korku s rukojetí a červeným páskem.

Velmi elegantní kabelka. 3 vnitřní kapsy, jedna na zip.

Rozměry

Šířka / výška 38×26

Výška 26 cm

KORKOVÉ TAŠKY A GALANTERIE

V nabídce naší prodejny naleznete zajímavé vzory dámských kabelek z přírodního korku za přijatelné ceny, které jsou originální alternativou kožených tašek. Produkty jsou ekologické a budou vám sloužit mnoho let. To je něco pro ženy, kterým není lhostejné životní prostředí a zároveň chtějí sledovat nejnovější trendy. V nabídce jsou také aktovky na dokumenty a nákupní tašky.

 


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 2 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dámská korková taška – MACCHIATO“