Malá cestovní taška hnědá

Další informace

Hmotnost 2 kg

 2,500.00

Rozměry: výška 28 x L 48 x Š 17 cm

Katalogové číslo: TRBPDRZNDZB-1 Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis


Malá cestovní taška hnědá


Krásná, jedinečná malá cestovní taška hnědá pro ženy, vyrobená z krásného ekologického korku. Je tuhý a krásně vyrobený, stylový a elegantní. Má velmi pohodlnou rukojeť a dlouhý ramenní popruh. Pokud cestujete často, je to ta pravá taška pro vás. Zip. Má jednu velkou přihrádku a čtyři kapsy. Ekologická kabelka vyrobená z přírodního portugalského korku je pobídkou k péči o životní prostředí. Tento materiál nepotřebuje další dekorace, protože je sám o sobě jedinečný. Pokud jste blázniví do tašek, pak musíte mít jednu ve své sbírce.

Rozměry: výška 28 x L 48 x Š 17 cm

Barva: světlá s tmavým dnem

KORKOVÉ TAŠKY A GALANTERIE

V nabídce naší prodejny naleznete zajímavé vzory dámských kabelek z přírodního korku za přijatelné ceny, které jsou originální alternativou kožených tašek. Produkty jsou ekologické a budou vám sloužit mnoho let. To je něco pro ženy, kterým není lhostejné životní prostředí a zároveň chtějí sledovat nejnovější trendy. V nabídce jsou také aktovky na dokumenty a nákupní tašky.


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 2 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Malá cestovní taška hnědá“