Korkové lišty rohové LK-1

Další informace

Hmotnost 0.230000 kg
Metriky

ks

Balíček

10

 40.00 pro umění

Korková lista vnitřní úhel Lk1

Popis


Korkové Lišty Rohové LK-1


Korkové Lišty Rohové LK-1 jsou součástí široké škály korkových proužků. Soklová lišta (také podlaha nebo podstavec) – dekorativní prvek, který maskuje spojovací místo podlahy a stěn. Připevňuje se k nejnižší části vnitřních stěn v místnostech. Proužky zakrývají mezery vytvořené na okrajích podlahy. Mohou to být konce parket nebo panelů, okraje koberce, dilatační spáry atd. Jsou estetické i praktické, protože omezují hromadění nečistot a prachu v mezerách.

Chrání také spodní části stěn před mechanickým poškozením nebo znečištěním. Používají se pro dekoraci rohů v místnostech, jako jsou podlahy od zdi nebo zdvojené zdi. Použití dilatačních spár LK-1 dodá místnosti elegantní vzhled. Kombinuje moderní design s ekologickým designem. Hrany materiálu použitého na stěně navíc zabraňují poškození.


Doporučujeme, abyste se podívali na naši další nabídku korkových lišt.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit také náš kanál YouTube. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.

Konečně na naší Pinterest stránce najdete úžasné DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu nebo na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.230000 kg
Metriky

ks

Balíček

10

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Korkové lišty rohové LK-1“