Korkové prostírání oválné malé 30/22 cm dekor sada 4 ks.

Další informace

Hmotnost 0.40 kg

 170.00 pro jednu sadu 4 umění

Korkové prostírání oválné malé 30/22 cm dekor sada 4 ks.

Popis

Korkové prostírání oválné malé 30/22 cm dekor sada 4 ks.


Malé oválné korkové podložky 30/22 cm jsou jednou z mnoha námi nabízených dekoračních podložek. Mají rozměr 30 x 22 cm a tloušťku 3 mm. Jsou vyrobeny z ozdobného korku. Používají se především v domácnosti, protože dokonale chrání stolové desky a další místa vystavená tepelným a mechanickým závadám i nečistotám. Máme různé motivy podložek, takže si každý zájemce najde ten správný vzor, ​​který odpovídá jeho požadavkům.

1 sada = 4 kusy


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit také náš kanál YouTube. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.

Konečně na naší Pinterest stránce najdete úžasné DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu nebo na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.40 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Korkové prostírání oválné malé 30/22 cm dekor sada 4 ks.“