Madrid- Korkové parkety 6mm

Další informace

Hmotnost 7.00 kg
Délka

600mm

Balíček

1.98

Metriky

m2

Tloušťka

4mm

Šíře

300mm

 1,350.00 pro balíček 1,98 m2/11 kusů

Madrid – Korkové parkety Rozměry: 600 x 300 x 6 mm, Balení: 1,98 m2 / balení-11 kusů

Korek Madrid je korek pokrytý vodním lakem.

6 skladem

Popis


Madrid- Korkové parkety 6mm


Rozměr velikosti parkety: 600 x 300 x 6mm (délka x šířka x tloušťka mm)

Korkové parkety lepené na samonivelační stěrku nám poskytnou nejen efektní podlahu, ale také dobrou akustickou a tepelnou izolaci.

Korková podlaha je univerzální materiál. Korkové parkety jsou perfektní náhradou za keramické dlaždice, panely na bázi dřeva a parkety. Lze je bezpečně používat v kuchyni, ložnici, obývacím pokoji i na chodbě.

Balné po 11 kusech v balení = 1,98m2

Návod k montáži korkových parket


Před pokládkou by se parkety měly aklimatizovat na pokojovou teplotu po dobu alespoň 24 hodin. Otevřete fóliový obal na 24 hodin před montáží.

Požadavky na podklad

Obecně: Dlaždice lze instalovat v interiéru na rovné, pevné, ploché cementové nebo dřevěné podklady. Podklad musí být rovný, zcela suchý, čistý a zbavený všech faktorů, které by mohly ztížit lepení. Používejte primery a samonivelační hmoty vhodné pro daný typ podkladu.

Izolace proti vlhkosti: Bez ohledu na stáří podkladu vždy existuje riziko, že

že je vlhký Z tohoto důvodu je nutné dbát na to, aby byl podklad řádně izolován proti vlhkosti. Maximální vlhkost v cementových vrstvách nesmí překročit 2 % a v anhydritových vrstvách 0,5 % (testováno vlhkoměrem CM).

Pokládka: Pro lepení by se měly používat pouze výrobky schválené, testované a doporučené výrobcem podlahy. Lepidlo by mělo být používáno v souladu s pokyny přiloženými k obalu a rovnoměrně rozetřeno v tenké vrstvě pomocí vhodných nástrojů. Je třeba přísně dodržovat doporučené doby schnutí a lepení uvedené v pokynech na obalu lepidla. Montáž by měla být zahájena ze středu místnosti podél dříve označených čar. Doporučujeme pokládku s pravidelným opakováním.

Čištění a údržba

Pro každodenní čištění používejte vysavač nebo vlhký hadřík. Periodicky by měla být podlaha ošetřována přípravky pro péči o korkové podlahy. Podlahu čistěte mírně navlhčeným hadříkem a vždy ji vytřete do sucha.

Mokrá údržba je absolutně zakázána. Nepoužívejte žádné čisticí prostředky.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Délka: 600mm

Šířka: 300mm

Tloušťka: 6mm

 


Další informace

Hmotnost 7.00 kg
Délka

600mm

Balíček

1.98

Metriky

m2

Tloušťka

4mm

Šíře

300mm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Madrid- Korkové parkety 6mm“