Dekorativní zvonek dekorace

Další informace

Hmotnost 0.10 kg

 65.00 sada 4 kusů

Katalogové číslo: AKCOZDOB-BellDEKOR Kategorie: Štítky: ,

Popis


Přírodní dekorace


Důrazně se doporučuje nákup organických a přírodních dekorativní zvonek dekorace . Dekorace na vánoční stromeček to vypadá skvěle. Uvádíme příklady toho, jak krásně a přirozeně se prezentujete. Na našich obrázcích je několik příkladů. Na našich obrázcích můžete pocítit předzvěstí nádherné vánoční nálady. Během vánoční večeře si můžete také vytvořit nezapomenutelnou atmosféru.


Váš příspěvek k ochraně životního prostředí


Doporučujeme dekorativní zvonek dekorace za cenu sady 4 ks. Zakoupením korkových ozdob přispíváte k ochraně životního prostředí. Nemusíme vám říkat, jak je to důležité. V současnosti je každý příspěvek k ekologickému přístupu důležitý. Na druhou stranu příjemně překvapíte svou rodinu. Současně vyměňte plastové kuličky.

Korkové dekorace mají další výhodu. Jsou bezpečné pro alergiky. Pokud chcete ozdobit vánoční stromeček před domem, máme pro vás dobrou zprávu. Korek je odolný vůči vlhkosti, takže ozdoby nejsou poškozeny vlivem počasí. A nemusíte se bát, že během sněhové bouře bude zničeno snadno rozbité šperky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit také náš kanál YouTube. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.

Konečně na naší Pinterest stránce najdete úžasné DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu nebo na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.10 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dekorativní zvonek dekorace“