Samolepící korek role 4mm (10mx1m) – hrubozrnná

Další informace

Hmotnost 11.00 kg
Šíře

1m

Hustota

200-220 kg/m3

Tloušťka

4mm

Granule

0,5-4mm

Tepelná vodivost

0,046 W/mK

Délka

10m

 2,500.00

Samolepící korek role 10m x 1m x 4mm

Popis

Samolepící korková role 4mm (10m)

1mm samolepicí korková role (10m) se velmi snadno používá. Montáž je mnohem jednodušší než u korkových panelů. Stačí odstranit ochrannou fólii z dané části korkové role a umístit ji na požadované místo. Samolepicí korková role 4 mm (10 m) je na jedné straně pokryta lepicí vrstvou. Je chráněna ochrannou fólií. Před montáží stačí odstranit ochrannou fólii a umístit korek na preferované místo. Lepidlo je bez zápachu a okamžitě přilne k povrchu.

Montáž

Samolepicí destičky a korkové role doporučujeme před nalepením skladovat při pokojové teplotě. V ideálním případě by teplota měla být vyšší než 18 stupňů Celsia po dobu přibližně 24 hodin. Korek by měl být aplikován v místnostech s teplotou nad 18 °C. Před nalepením korkových plátů či korkových rolí a odstraněním ochranného papíru je třeba korek dodatečně zahřát. Použijte například fén na vlasy a po přilnutí korek ještě přitlačte

Příprava povrchu pro lepení

Povrch pro lepení korku musí být suchý, čistý a zbavený prachu. V případě nerovností je třeba stěnu napenetrovat a vyrovnat. Samolepicí desky a role by se neměly připevňovat na povrchy s vysokým povrchovým napětím, např. natřené olejovou barvou. Při kombinování mnoha prvků nezapomeňte k sobě dobře dopasovat okraje jednotlivých částí korku.

Využití samolepícího korku

  • Informační tabule
  • Korkové nástěnky
  • Nástěnné dekorace
  • Zvuková a tepelná izolace místností
  • Nábytkový průmysl
  • Ideální pro alergiky

Doporučujeme seznámit se také s nabídkou jiných velikostí samolepících panelů a korkových rolí.

Navštivte naše sociální sítě

Pokud máte ještě nějaké otázky, neváhejte a využijte náš internetový chat. Můžete nás kontaktovat na naší stránce na Facebooku. I tam naleznete spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit náš Youtube kanál. Pravidelně tam přidáváme hodnotné a zajímavé filmy i mnoho zajímavostí z neustále se rozvíjejícího a ve světě stále populárnějšího korkového průmyslu.

Nakonec se podívejte na naší stránku na Pinterest, kde naleznete skvělé projekty DIY. Přidáváme zde nejzajímavější korkové ruční práce lidí z celého světa a mnoho, mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu můžete najít informace, které nenajdete na našem webu ani na jiných stránkách sociálních sítí.

 

Další informace

Hmotnost 11.00 kg
Šíře

1m

Hustota

200-220 kg/m3

Tloušťka

4mm

Granule

0,5-4mm

Tepelná vodivost

0,046 W/mK

Délka

10m

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Samolepící korek role 4mm (10mx1m) – hrubozrnná“