3D Nástěnné panely LINE DEEP BLUE

Další informace

Hmotnost 1 kg

 168.00

Čekací doba: 3-4 týdny

Rozměry: 42,5 cm x 24,5 cm

Tloušťka: 0,5 – 3 cm

Hmotnost: 250 g

Počet panelů v 1m2: 19

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: PANSCNDEEPBLUE Kategorie: , Štítky: , ,

Popis


3D Nástěnné panely LINE DEEP BLUE

 


Nástěnný panel LINE DEEP BLUE je zcela nový a inovativní způsob dekorace Vyrobené z přírodního korku, nebo spíše vedlejšího produktu při výrobě zátek od vína, budou skvělou dekorací a dodají vašemu domovu neopakovatelnou atmosféru. 3D panely velmi dobře pohlcují zvuky zvenčí a zabraňují ztrátám tepla z místnosti. Navíc je korek antialergický a bezpečný pro děti. Panely lze díky svému tvaru aranžovat do nejrůznějších vzorů a barev, kterých máme v nabídce hned 8. Panely se snadno instalují, takže jejich instalaci zvládne každý.

.


Cena za 1 panel (produkt na objednávku)


Minimální objednané množství: 3 položky

Čekací doba: 3-4 týdny

Rozměry: 42,5 cm x 24,5 cm

Tloušťka: 0,5 – 3 cm

Hmotnost: 250 g

Počet panelů na 1 m2: 19

Množství v balení: 3


Navštivte naše sociální sítě

Pokud máte ještě nějaké otázky, neváhejte a využijte náš internetový chat. Můžete nás kontaktovat na naší stránce na Facebooku. I tam naleznete spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit náš Youtube kanál. Pravidelně tam přidáváme hodnotné a zajímavé filmy i mnoho zajímavostí z neustále se rozvíjejícího a ve světě stále populárnějšího korkového průmyslu.

Nakonec se podívejte na naší stránku na Pinterest, kde naleznete skvělé projekty DIY. Přidáváme zde nejzajímavější korkové ruční práce lidí z celého světa a mnoho, mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu můžete najít informace, které nenajdete na našem webu ani na jiných stránkách sociálních sítí.

 


Další informace

Hmotnost 1 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „3D Nástěnné panely LINE DEEP BLUE“