3D Stěnové Panely Line NATURAL

Další informace

Hmotnost 1 kg

 165.00

Čekací doba: 3-4 týdny

Rozměry: 42,5 cm x 24,5 cm

Tloušťka: 0,5 – 3 cm

Hmotnost: 250 g

Počet panelů v 1m2: 19

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: PANSCNDEEPBLUE-1 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis


3D Stěnové Panely Line NATURAL


Nabízíme skvělé stěnové panely 3D Line NATURAL,  které jsou nádhernou a moderní dekorací do každého interiéru. Můžete je použít v kanceláři, restauraci nebo v obývacím pokoji. Ztlumí váš pokoj a zabrání jeho ochlazení. 3D stěnové panely NATURAL lze kombinovat v jakémkoli vzoru a příklady designu najdete v našich vizualizacích. V našem online obchodě získáte 3D panely ve třech tvarech a až osmi barvách.


Cena za 1 panel (produkt na objednávku)


Minimální objednané množství: 3 položky

Čekací doba: 3-4 týdny

Rozměry: 42,5 cm x 24,5 cm

Tloušťka: 0,5 – 3 cm

Hmotnost: 250 g

Počet panelů na 1 m2: 19

Množství v balení: 3


Navštivte naše sociální stránky


Máte další otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se nás také zeptat na našem facebookovém kanálu. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš Youtube kanál. Pravidelně tam přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se vyvíjejícího a stále populárnějšího korkového průmyslu na světě.

Nakonec se podívejte na naši stránku Pinterest, kde najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější korkové ruční práce od lidí z celého světa a mnoho, mnoho dalších. Naše materiály také vydáváme na korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „3D Stěnové Panely Line NATURAL“