Korek v rolích 10mm(5mx1m) – stredné zrno

Další informace

Hmotnost 12.00 kg
Šíře

1m

Tloušťka

10mm

Délka

5m

Hustota

200-220 kg/m3

Tepelná vodivost

0,046 W/mK

Granule

0,5-4mm

 2,150.00 pro umění

Korek v rolích 5m x 1m x 10mm

Popis


Korek v rolích 10mm(5mx1m)


Korek v rolích 10mm(5mx1m) nabízíme je produkt nejvyšší kvality. role jsou vyrobeny z granulí se středním zrnem. Surovina z Portugalska okamžitě dobývá srdce zákazníků. Korek v roli se vytváří v procesu kombinování ekologického kameniva se stejně přirozeným pojivem. Výsledný produkt má různé tloušťky, což rozhodně rozšiřuje rozsah jeho použití. Je to perfektní korek pro informační skříňky a desky, včetně pro připínání důležitých informací. Musíme přiznat, že korek vystavený na stěnách vypadá velmi esteticky. Navíc je to flexibilní a odolný materiál, který se nerozpadne tak rychle. Podívejte se, kde můžete použít korek v roli a jak by měla vypadat jeho instalace.


Korkové role – specifičnost produktu a aplikace


Korek v rolích 10mm(5mx1m), kterou najdete v našem sortimentu, se neprodává na LM, ale v sekcích. Můžete si vybrat z korkových rolí o délce např. 1 m, 2,5 m, 5 m. 10m a dokonce 100m.

Válečky, které nabízíme, jsou vynikajícím materiálem pro korkové desky pro různé účely. Korková deska korku by měla být tlustá 5 až 10 mm, protože délka standardních kolíků je asi 10 až 11 mm. Díky tomu můžete snadno přidávat fotografie nebo důležité informace na tabuli. Válcovaný korek je také perfektní jako tlumící nebo oteplovací podložka pro panely. Zajímavou aplikací je také korková podložka odolná vůči teplu a skvrnám na stole nebo korková rohož v dětském pokoji. Surovina je velmi příjemná a na dotek měkká a hlavně antialergická. Proto bude perfektní v království vašeho dítěte!

Válečky jsou také ideálním korkem pro informační skříně a velké korkové desky, např. v kancelářích, školách a veřejných budovách. Korkové desky budou odolné a vydrží po mnoho let. Mimořádným komfortem je adhezivní verze korku, která rozhodně usnadňuje instalaci. Díky připravené vrstvě vysoce vázaného lepidla můžete korek snadno připevnit kamkoli. Tradiční korek můžete nalepit speciálním korkovým lepidlem, které si můžete koupit v našem obchodě.


Jak by se měl aplikovat korek v roli?


V závislosti na účelu můžete řezat korkovou rolku (nejlépe nožem na tapety) na vhodný tvar a velikost. Když připravíte požadovaný formát (nebo si jej můžete zakoupit), lze jeho sestavení provést dvěma způsoby. Vše záleží na typu korku. Pokud se jedná o tradiční surovinu, použijte speciální korkové lepidlo, které najdete také v naší nabídce. Pokud se však jedná o samolepící verzi, stačí pouze odloupnout ochrannou desku a přilepit korek na vybraný povrch. Varování! Rohož by měla být nanášena na vybraný povrch opatrně a přesně, protože vrstva lepidla velmi rychle schne. Velkou výhodou této sestavy je však jednoduchá obsluha a čistota.

Při instalaci korku nedoporučujeme používat hřebíky, šrouby a hmoždinky. Jedná se o nadbytečné příslušenství, které nepříznivě ovlivní estetiku. Nezapomeňte tedy, že je nejlepší namontovat korek pomocí korkového lepidla nebo jednoduše koupit verzi lepidla.


Ostatní použití korku v sekcích


Korek používaný pro výrobu rolí je ideální pro korkové desky, tepelnou izolaci studených stěn (zvláště se doporučuje používat v blízkosti umístění dětské postýlky), stejně jako je to materiál, který je vhodný pro dokončování stěn a stropů. Korek je charakteristický díky svým bezkonkurenčním parametrům souvisejícím s izolací – jak z hlediska tepelné, tak i zvukové izolace. Produkt plní svou roli dokonale v nahrávacích studiích, školách i v objektech, jejichž podlaha vyžaduje další umlčení.

Korkové role mohou mít i jiná využití. To záleží na vaší fantazii. Například části samolepicího korku mohou být použity k přilepení čel kuchyňských skříní, které zcela změní kuchyň a dodají jí originální charakter. Korek v rolích je univerzální produkt. Můžete ji použít téměř všude (pro strop, stěny, podlahy, nábytek atd.). Můžete také použít korek k vytvoření velmi elegantních dekorací, které úžasně ozdobí interiér vašeho domova.

Korek v roli je skvělý nejen pro stavbu a dekorace. Podnikatelé také používají produkt v mnoha dalších průmyslových odvětvích, např. obuv (vložky, podpatky), rybaření (části prutů), výroba modelů (makety), průmysl (podložky, těsnění), a dokonce i ve sportu (fitness rohože). V naší nabídce najdete mnoho různých produktů vyrobených z přírodního korku, korkových rolí, korkových stěn a mnoho dalšího. Doporučujeme proto, abyste si prohlédli celou řadu. Jsme přesvědčeni, že každý zákazník najde něco přizpůsobené jeho potřebám!


Korková povrchová úprava


Způsob dokončení korku závisí především na tom, čeho chceme dosáhnout. Materiál můžete dokončit nebo nechat bez dalšího zpracování. V obou případech bude korek vypadat dobře. Pokud však chcete mírně oživit jeho přirozenou strukturu nebo ji efektivně skrýt, můžete korek malovat lakem, barvou nebo skvrnou. Pro ty, kteří chtějí trochu ušetřit (peníze i práci), doporučujeme nechat korek bez dalšího dokončení. Nerovnoměrná struktura v kombinaci s nedokonalými korkovými zrny vytvoří u vás doma přirozenou a originální atmosféru. Celá rodina bude používat korkovou desku po mnoho let.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit také náš kanál YouTube. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.

Konečně na naší Pinterest stránce najdete úžasné DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu nebo na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 12.00 kg
Šíře

1m

Tloušťka

10mm

Délka

5m

Hustota

200-220 kg/m3

Tepelná vodivost

0,046 W/mK

Granule

0,5-4mm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Korek v rolích 10mm(5mx1m) – stredné zrno“