Expandovaný korek 30 mmx0,5mx1m
Další informace
Hmotnost | 3.750000 kg |
---|---|
Měrná tepelná | 1,67 Kj/Kg°C |
Provozní teplota | -180°C-+ 120°C |
Hustota | 170kg/m3(*/- 15%) |
Šíře | 500mm |
Tloušťka | 30mm |
Tepelná vodivost | 0,037-0,040 W/mK |
Délka | 1000mm |
Kč 350.00 Kč 270.00 pro jednu desku
Expandovaný korek 30mmx0,5mx1m
Popis
Expandovaný korek 30 mm
Zákazníci často využívali jako izolační materiál expandovaný korek 30 mm. Je to alternativa k polystyrenu a minerální vlně. Náš korek je zcela přirozený, protože produkt je vyráběn z korkové dubové kůry.
Výrobek je 100% přírodní, netoxický, odolný vůči plísním a odolný. Neztrácí své charakteristické rysy, a to ani po dlouhém používání. Pokud používáte náš rozšířený korek, nemusíte se bát šíření ohně. Nemluvě o tom, že expandovaný korek je samozhášivý.
Naše Aglomerado Negro můžete využít jako:
- Tepelná a akustická izolace vnitřních i vnějších stěn,
- Akustická a tepelná izolace stropů
- Jako izolační materiál, který má být umístěn pod betonové vyrovnávací prvky,
- Tepelná a akustická izolace plochých / šikmých střech a teras,
- Antivibrační izolace zařízení, předmětů a celých obytných prostor,
- Dekorativní úprava plazů domů
Nejvýznamnější výhody aglomerovaného korku jsou:
- Neměnnost rozměrů, bez ohledu na změny teploty a dobu využití,
- Bezpečnost používání
- Ekologický materiál
- Při hoření vytváří žádné toxické výpary
- Pozoruhodné parametry akustické izolace.
Expandovaný korek 30 mm
Korková dřevotříska pro tepelnou a zvukovou izolaci.
Tepelná setrvačnost budov a relativní vlhkost (RH)
Požární odolnost a nízké uvolňování plynů
Pohltivost zvuku a následné snížení hluku
Spotřeba energie se snížením teplotního rozsahu
Vzniklo z potřeby recyklovat kousky korku. Výrobci potvrdili Aglomerado Negro jako nejlepší přírodní izolaci, která se v současné době používá ve stavebnictví. Korekční zrna se stlačí a aglomerují při vysoké teplotě pomocí procesu řádného rozemletí a čištění. Tento systém umožňuje korkovým buňkám udržet všechny jejich vlastnosti (živé buňky naplněné vzduchem, které umožňují nahrazení objemu) a učinit z toho nejlepší přírodní izolátor na světě.
Podle přísných testů provedených Národní laboratoří stavebních prací je Aglomerado Negro nejlepším akustickým absorbentem a je zařazena do skupiny M2 jako reakce na oheň. Existují důkazy, že se jedná o nechemický izolátor, který následně zpomaluje vývoj plamenů.
Desky Aglomerado Negro jsou dobrým tepelným izolátorem (buď pro chlad nebo teplo) a také jsou vynikajícím absorbentem vlhkosti. Je to bezpochyby nejlepší materiál proti vlhkosti.
Podle našeho technického registru bylo použití Aglomerado Negro považováno za nejlepší tepelný a akustický proces izolace. Můžete jej použít mezi stěnami nebo v exteriéru pomocí systému ETICS. Navíc jej můžete použít ve stropě nebo na střeše. Můžete jej také použít mezi pokoji stejného bytu. Stejným způsobem je téměř 100% efektivní mezi různými byty a hotelovými pokoji.
Je zřejmé, že máme na mysli přirozený a biologicky rozložitelný izolátor.
Doporučujeme také další barvy a rozměry expandovaných izolačních korkových plechů.
Navštivte naše sociální stránky
Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také mnoho zajímavých informací o korku.
Nezapomeňte navštívit také náš kanál YouTube. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.
Konečně na naší Pinterest stránce najdete úžasné DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu nebo na jiných stránkách sociálních médií.
Další informace
Hmotnost | 3.750000 kg |
---|---|
Měrná tepelná | 1,67 Kj/Kg°C |
Provozní teplota | -180°C-+ 120°C |
Hustota | 170kg/m3(*/- 15%) |
Šíře | 500mm |
Tloušťka | 30mm |
Tepelná vodivost | 0,037-0,040 W/mK |
Délka | 1000mm |
Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve přihlásit.
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.