Přírodní organická korková rohož barevná

Další informace

Hmotnost 1 kg

 980.00

korková podložka na cvičení jógy na pěnovém podkladu, rozměry 61cm x183cm x4mm

Katalogové číslo: YOGAMAT-1 Kategorie: Štítky: ,

Popis


Přírodní organická korková rohož barevná

 

Přírodní organická korková rohož barevná je vhodná pro fitness, rehabilitaci nebo cvičení pilates. Je vyroben z přírodního korku, odolný vůči vodě a potu, plísním a nepříjemnému zápachu. Nezpůsobuje alergie a je antistatický. Protiskluzová pěna jej podporuje. Korková rohož jógy je skvělá pro individuální nebo skupinové cvičení.

Výrobek je přírodní korek.

Způsob čištění: Čistěte suchým hadříkem.


Doporučujeme také naše další doplňky jógy na koberce, polštáře a bloky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Přírodní organická korková rohož barevná“