Dámská korková aktovka se zipem

Další informace

Hmotnost 1.800 kg

 2,140.00

Katalogové číslo: KRKWAKTWKZZPCM Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis


Dámská korková aktovka se zipem


Dámská aktovka z korku se zipem

Dámská aktovka se zipem, vyrobená z přírodního korku. Má vnější kapsu, která se zapíná na zip. Uvnitř má mnoho praktických přihrádek. Hnědé uši z ekokože. Ukončeno podšívkou.

Rozměry: šířka x výška: 35 x 28 cm

KORKOVÉ TAŠKY A GALANTERIE

V nabídce naší prodejny naleznete zajímavé vzory dámských kabelek z přírodního korku za přijatelné ceny, které jsou originální alternativou kožených tašek. Produkty jsou ekologické a budou vám sloužit mnoho let. To je něco pro ženy, kterým není lhostejné životní prostředí a zároveň chtějí sledovat nejnovější trendy. V nabídce jsou také aktovky na dokumenty a nákupní tašky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1.800 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dámská korková aktovka se zipem“