Korková deska 150 mm

Další informace

Hmotnost 25.00 kg
Tloušťka

150mm

Délka

915mm

Šíře

610mm

 4,300.00 pro umění

Korková deska 915 x 610 x 150mm

Na objednávku

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: PLT150MM Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis


Korková deska 150 mm


Ekologická  Korková deska 150 mm přímo z Portugalska je považován za luxusní výzdobu interiéru. Navíc je to nenahraditelný izolační materiál. Výrobky z korku jsou vyrobeny z korku granulátu kombinovaného s přírodním pojivem. Přírodní korek je lídrem mezi materiály s podobnými aplikacemi. Korková deska 150 mm je jedním ze zástupců široké škály dostupných panelů. Všechny desky nabízené naší společností jsou vyrobeny z vysoce kvalitního lehkého korku.


Aplikace:


– stavebnictví (akustická a tepelná izolace instalovaná pod podlahou, dekorace stěn a podlah, antivibrační izolace strojů, zařízení, budov, obývacích pokojů, dilatačních spár)
– obuvnický průmysl (výroba podešví a obuvi, výroba podpatků, stélek a součástí ortopedické obuvi)
– reklamní a dekorační průmysl (rohože, kliky, korkové doplňky, korkové informační tabule, reklamní předměty)
– stejně jako: rybolov (držáky na pruty), nábytkářský průmysl (vložky a dýhy), automobilový průmysl (korkové destičky a rozpěrky), modelování, prvky hudebních nástrojů, prvky elektromechanických zařízení, prvky hraček a mnoho dalších.


Výhody nabízeného korku:


– světlost
– vysoká flexibilita
– mimořádná trvanlivost a odolnost proti mechanickému poškození
– pozoruhodná tepelná izolace
– tlaková odolnost
– odolnost proti vodě a vlhkosti
– uspokojivý rozptyl a útlum hluku
– dlouhověkost a odolnost vůči mnoha nebezpečným látkám
– odolnost vůči škodlivým účinkům mikroorganismů, hub a plísní
– snadné zpracování
– nízká absorpce vody
– zvláště vysoký koeficient tření
– antistatické a alergické
– účinná izolace zabraňující nadměrným emisím a potlačující negativní dopad vodních žil
– zpomalení hoření
– příjemné na dotek povrchu


Korkové desky – výrobky všestranného použití


Jemné, střední a hrubé korkové desky mají mnoho aplikací. Kromě toho fungují skvěle, mimo jiné jako podklad pod podlahou nebo jako tepelná a zvuková izolace stěn. Technický korek ve formě desek je také skvělý jako dekorace na zeď. Tento produkt můžete také použít ke zpracování (např. Během gravírování nebo děrování). Podobné použití jsou rohože a korkové desky. Továrny dělají mimo jiné obuvnické doplňky (např. Vložky), korkové zátky, korkové rohože. marketingové pomůcky nebo různé typy korkových těsnění a podložek. Z desek a listů různé tloušťky vznikají postprodukční produkty. Všechny aplikace nelze ani zmínit. Lze tedy bezpečně říci, že se akustický korek může ocitnout v jakékoli situaci.


Navštivte naše sociální sítě

Pokud máte ještě nějaké otázky, neváhejte a využijte náš internetový chat. Můžete nás kontaktovat na naší stránce na Facebooku. I tam naleznete spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit náš Youtube kanál. Pravidelně tam přidáváme hodnotné a zajímavé filmy i mnoho zajímavostí z neustále se rozvíjejícího a ve světě stále populárnějšího korkového průmyslu.

Nakonec se podívejte na naší stránku na Pinterest, kde naleznete skvělé projekty DIY. Přidáváme zde nejzajímavější korkové ruční práce lidí z celého světa a mnoho, mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu můžete najít informace, které nenajdete na našem webu ani na jiných stránkách sociálních sítí.

 


Další informace

Hmotnost 25.00 kg
Tloušťka

150mm

Délka

915mm

Šíře

610mm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Korková deska 150 mm“