Čtvercová korková podložka

Další informace

Hmotnost 0.50 kg

 490.00

14 skladem

Popis


Čtvercová korková podložka


Čtvercová podložka z korku ideální pro každou kuchyň. Díky nim můžete zapomenout na stopy nebo deformity z horkých pokrmů. Cork je materiál, který je v rozporu s vysokými právy a osobní odolností, a jeho vlastnictví je vaše. V našem obchodě máme velký výběr a designy, z nichž každý má něco pro sebe. Zde najdete dekorativní podnosy, tepelně vylepšené a dokonce i reklamní podnosy nebo politický korkový podnos. Při výběru našich praček musíte dbát na ekologii a náš vlastní příspěvek k ochraně životního prostředí.


Nové trendy


Korkové podložky mohou být skvělým doplňkem na stole, pokud jste ochotni strávit nějaký čas tím, že vypadají úhledně. Chrání váš nábytek před vlhkostí a skvrnami. Kromě toho mohou být přizpůsobené korkové podložky dokonalým dárkem na Vánoce nebo k narozeninám. Záleží na naší fantazii a čase. V obchodě najdete nádherné vzory nebo si je můžete vyrobit sami.


Navštivte naše sociální stránky


Máte další otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se nás také zeptat na našem facebookovém kanálu. Zde také najdete spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš Youtube kanál. Pravidelně tam přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a ošetření korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se vyvíjejícího a stále populárnějšího korkového průmyslu na světě.

Nakonec se podívejte na naši stránku Pinterest, kde najdete skvělé kutilské projekty. Přidáváme nejzajímavější korková řemesla od lidí z celého světa a mnoho, mnoho dalších. Naše materiály také vydáváme na korku. Na Pinterestu najdete informace, které se nenacházejí na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.50 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Čtvercová korková podložka“