Korková podložka Hruška dekorační-kpl. 4 ks

Další informace

Hmotnost 0.4 kg

 170.00 pro jednu sadu 4 umění

Korková podložka Hruška dekorační-kpl. 4 ks , rozměry 28 x19,5 cm i grubości 3 mm

Popis

Korková podložka Hruška dekorační-kpl. 4 ks


Korková podložka Hruška dekorační-kpl. 4 ks, sada dekorů. 4 ks je jedním z mnoha dekorativních prostírání, které nabízíme. Mají rozměry 28 x 19,5 cm et 3 mm d’épaisseur Jsou vyrobeny z ozdobného korku. Používají se především v domácnosti, protože dokonale chrání stolní desky a další místa vystavená tepelným a mechanickým závadám i nečistotám. Máme různé motivy podložek, takže si každý zájemce najde ten správný vzor, ​​který odpovídá jeho požadavkům.

1 sada = 4 kusy


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit také náš kanál YouTube. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.

Konečně na naší Pinterest stránce najdete úžasné DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu nebo na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.4 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Korková podložka Hruška dekorační-kpl. 4 ks“