Korková podložka Stredná štvorcová 20cm dekor- set

Další informace

Hmotnost 0.4 kg

 120.00 pro jednu sadu 4 umění

Korková podložka Stredná štvorcová 20cm dekor- set 4

Popis

Korková podložka Stredná štvorcová 20cm dekor- set


Štvorcové korkové podložky, priemer 20 cm, sú jednou z mnohých dekoračných podložiek, ktoré ponúkame. Majú rozmery 20 x 20 cm a hrúbku 3 mm. Sú vyrobené z ozdobného korku. Používajú sa najmä v domácnosti, pretože dokonale chránia stolové dosky a iné miesta vystavené tepelným a mechanickým poruchám a nečistotám. Máme rôzne motívy podložiek, čo znamená, že každý záujemca si nájde ten správny vzor, ​​ktorý vyhovuje jeho požiadavkám.

1 sada = 4 kusy


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit také náš kanál YouTube. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.

Konečně na naší Pinterest stránce najdete úžasné DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu nebo na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.4 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Korková podložka Stredná štvorcová 20cm dekor- set“