Obdélníková korková podložka modrá

Další informace

Hmotnost 0.50 kg

 320.00 pro 4 kusy v balení

Obdélníková korková dráha modrá Rozměry: 400 x 300 mm Tloušťka: 3 mm Sada: 4 ks

Katalogové číslo: PDKPRSTNBSK-1 Kategorie: Štítky: , , , ,
[ss_social_share networks="facebook;twitter;linkedin;print" align="stretched" shape="rounded" size="regular" labels="label" spacing="0" hide_on_mobile="0" total="1" all_networks="0" inline_total_style="separator" total_share_placement="left" hover_animation="ss-hover-animation-1"]

Popis


Obdélníková korková podložka modrá


Obdélníková korková podložka modrá se dnes stává stylovou a oblíbenou volbou v naší kuchyni. Vypadá to krásně na každém stole. Vyrobeno z vysoce kvalitních korkových granulí. Korkové podložky spolehlivě chrání stůl a pracovní desku. Chrání je před teplem, skvrnami od vody a jiným znečištěním. Nabízíme širokou škálu návrhů, aby si každý mohl najít něco pro sebe. Tyto tácky jsou vyrobeny z přírodního korku z Portugalska.


Nové trendy


Korkové podložky mohou být pěkným doplňkem na stole. Pokud jste připraveni strávit nějaký čas tím, že vypadají krásně. Chrání váš nábytek před vlhkostí a skvrnami. Kromě toho mohou být osobní korkové tácky perfektním dárkem na Vánoce nebo na narozeniny. Závisí to na naší fantazii a čase. V obchodě najdete úžasné vzory nebo si je uděláte sami.


Obdélníková korková podložka modrá – Jak ji vyčistit?


Obdélníková korková podložka modrá je přirozeně odolná vůči vodě, teplu a plísním. Tento materiál se snadno čistí, ale nezapomeňte omezit přímé sluneční světlo, aby nedošlo k vyblednutí. Rozlité látky by měly být okamžitě setřeny. Povrch byste měli pravidelně otírat navlhčeným hadříkem. Korkové rohože je třeba po každém použití pečlivě vyčistit. K odstranění obtížných znaků z korkových rohoží můžete použít brusný papír. Korkové rohože vždy před uložením důkladně osušte. Korkové polštářky jsou velmi populární stolní dekorační prvky, obvykle jako prostírání a podložky. Měli byste tedy vědět, co dělat, pokud se korek zašpiní.


Obdélníková korková dráha modrá


Korkové podložky ve tvaru obdélníkového stolu se zeleným motivem.

Vypadají krásně na každém stole.

Vyrobeno z vysoce kvalitního korku.

Rozměry: 400 x 300 x 3 mm


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.50 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Obdélníková korková podložka modrá“