Korková role NL10 CORECORK 26MX1MX3MM DOPRAVA PRODUKT

Další informace

Hmotnost 35 kg

 6,100.00 pro umění

Korková role NL10 CORECORK 26MX1MX3MM DOPRAVA PRODUKT

Material Properties

Density (Kg/m3) ISO 7322 120-180

Compressive Strength (MPa) ASTM C365 0.3*

Compression modulus (MPa) ASTM C365 5.1*

Tensile strength (MPa ) ISO 7322 >0.2

Shear Strength (MPa) ASTM C273 0.9*

Shear modulus (MPa) ASTM C273 5.9*

Thermal conductivity (W/mK) ISO 8301 0.048*

Loss factor (at 1Hz) ASTM E756 0.002*

 

Popis


Korková role NL10 CORECORK 26MX1MX3MM DOPRAVA PRODUKT


CoreCork® je přírodní obnovitelný zdroj, který se v současnosti používá v průmyslu kompozitů. Vynikající požární, kouřové a toxické vlastnosti, stejně jako přirozená zvuková izolace z něj činí vynikající řešení pro malá plavidla, námořní aplikace, gondoly větrných turbín, železnice, automobilový průmysl a konstrukce lehkých letadel.

Vynikající absorpce nárazu a odolnost proti poškození CoreCork® je přirozený absorbér energie, ideální pro silné nárazy, jako jsou konce kolejnic a místa náchylná k nárazu v autech a železničních vozech. Surfaři na trhu s plachtami a prkny objevili schopnost korku absorbovat energii a snižovat únavu. Průmyslový kajak využívá přirozenou schopnost korku absorbovat nárazy kamenů a pláže. Neabsorbuje vodu a nehnije Pouze poškozené nebo krajní korkové buňky absorbují vodu.

CoreCork® je přírodní dřevovláknitý materiál s uzavřenými buňkami, který neabsorbuje vodu, nehnije a časem se nerozkládá. To vede k obrovským dlouhodobým výhodám ve srovnání s konkurenčními produkty, které přenášejí vodu a mohou být náchylné k hnilobě a rozvrhnutí. CoreCork® má vynikající odolnost proti růstu plísní ve srovnání s jinými materiály jádra. Úspora času a práce Snadné řezání pomocí standardních řezných nástrojů a pil.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se nás také zeptat na našem facebookovém kanálu. Zde také najdete mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš Youtube kanál. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korkového průmyslu na světě.

Nakonec na naší stránce Pinterest najdete úžasné kutilské projekty. Přidáváme nejzajímavější korkové ruční práce od lidí z celého světa a mnoho dalších. Zveřejňujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 35 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Korková role NL10 CORECORK 26MX1MX3MM DOPRAVA PRODUKT“