Kónický korek 38×19/14mm

Další informace

Hmotnost 0.50 kg
Balíček

100umění

Metriky

ks

 520.00 pro balíček

Kónický korek 38×19/14mm – 100 umění

Není skladem

Popis


Kónický korek 38×19/14mm


Kónický korek 38×19/14mm se používá hlavně k uzavírání lahví.

Naše nabídka zahrnuje zátky pro prvotřídní láhve.

Pokud potřebujete jiné velikosti zátkových uzávěrů lahví, zeptejte se nás.


Hlavní použití korkových zátek


Existuje mnoho použití pro uzávěry lahví. V mnoha průmyslových odvětvích jsou korkové zátky velmi užitečné a usnadňují práci. Nejčastěji lze korkové čepice použít v:

– Kuchyně (třepačky na sůl a pepř, dávkovače oleje a octa, sklenice a zkumavky na koření, náhradní zátky, zátky na láhve vína, karboys, barely)

– umění (umění a řemesla, keramika a keramika)

– Koupelna (sklenice na svíčky, koupelové oleje a soli)

– Průmysl (ochranné krycí zátky při lakování, pokovování a stříkání, koncové zátky v nosném kovovém potrubí během lití betonu, výplň otvorů ve stěnách a stropech, zkumavky, sklo)


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit také náš kanál YouTube. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.

Konečně na naší Pinterest stránce najdete úžasné DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu nebo na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.50 kg
Balíček

100umění

Metriky

ks

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kónický korek 38×19/14mm“