Kónický korek 38×30/25mm- 50 umění

Další informace

Hmotnost 0.60 kg
Balíček

50umění

Metriky

ks

 560.00 pro balíček

Kónický korek 38×30/25mm – 50 umění

Popis


Kónický korek 38×30/25mm-50 umění


Kónický korek 38×30/25mm se používá hlavně k uzavírání lahví.

Naše nabídka zahrnuje zátky pro prvotřídní láhve.

Pokud potřebujete jiné velikosti zátkových uzávěrů lahví, zeptejte se nás.


Korkové zátky na lahve

Existuje mnoho způsobů využití korkových zátek na lahve. V mnoha odvětvích jsou korkové zátky velmi užitečné a usnadňují práci. Nejčastěji lze korkové zátky použít v:

Kulinářství (slánka a pepřenka, dávkovače oleje a octa, dózy a tuby na koření, náhradní zátky, zátky na lahve na víno, demižony, sudy)

Umělecká odvětví (umělecká řemesla, hrnčířství a keramika)

Koupelna (dózy na svíčky, oleje a koupelové soli)

Průmysl (ochranné maskovací zátky při nátěrech a nástřicích, koncové zátky v kovových nosných potrubích při betonáži, výplně děr ve stěnách a stropech, zkumavky, sklo)

– Korkové plováky pro rybaření (Unikátní struktura korkových buněk, které jsou naplněny vzduchem, činí přírodní korek lehčím než voda. Na internetu najdete mnoho rybářských obchodů nabízejících korkové plováky nebo rybářské pruty s rukojetí z přírodního korku, protože není kluzký jako syntetické rukojeti)

 


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit také náš kanál YouTube. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.

Konečně na naší Pinterest stránce najdete úžasné DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu nebo na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.60 kg
Balíček

50umění

Metriky

ks

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kónický korek 38×30/25mm- 50 umění“