Korkové hobliny

Další informace

Hmotnost 1.10 kg
Metriky

per kg

Balíček

1

 170.00 pro 1 kg

Korkové hobliny

1 kg  = 9 L = 0,009 m3

Popis


Korkové hobliny


Používají se jako mulčování do zahrady. Díky nim se půdní substrát stává úrodnějším. Chrání půdu před napadením plevelem a snižuje nadměrnou ztrátu vody z ní. Udržuje konstantní teplotu substrátu – v létě ho ochlazuje a v zimě zahřívá. Korkové hobliny podporují růst mikroorganismů, jako jsou žížaly, které oplodňují půdu živinami, díky nimž jsou rostliny zdravější a lépe rostou. Díky hoblinám bude zahrada vypadat lépe ošetřená. Rovněž zabraňují znečištění rostlin.

Na druhou stranu, další využití hoblin může být vrh pro křečky, králíky činčily nebo jiná domácí zvířata. Korkové hobliny mají dobrou nasákavost. Nesenzibilizují a nemají intenzivní vůni. Nepráší a jsou odolné vůči plísním a plísním. Je to zcela přírodní produkt, zbytek po odstranění kůry z korkového dubu.


Naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Pravidelně přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Jako mnoho zajímavých faktů z neustále se vyvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.

Nakonec najdete skvělé DIY projekty na naší stránce Pinterest. Přidáváme nejzajímavější korková řemesla od lidí z celého světa a mnoho, mnoho dalších. Vydáváme také naše korkové materiály. Informace o Pinterestu naleznete na našich webových stránkách nebo v jiných sociálních sítích.


Další informace

Hmotnost 1.10 kg
Metriky

per kg

Balíček

1

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Korkové hobliny“