Kontaktní lepidlo pro korek W160 1L

Další informace

Hmotnost 1.10 kg

 280.00

POLYCHLOROPRENOVÉ LEPIDLO

 

Spotřeba lepidla: 2 – 2,5 m2 na 0,8 kg

Katalogové číslo: KLW1601L Kategorie: Štítky: , , ,

Popis


Kontaktní lepidlo pro korek W160 1L


Korkové kontaktní lepidlo W160 (1L) se používá k lepení korku na podlahy, stěny a stropy, PVC dlaždice. Silně lepivý, odolný vůči vlhkosti a vysokým teplotám. Korkové kontaktní lepidlo W160 (1L) má velmi charakteristický, dráždivý zápach. Po 24 – 48 hodinách se vypaří a přestane být cítit. Nedoporučujeme používat s dětmi a používat pouze v dobře větraných místnostech.


Používání:


Ujistěte se, že povrchy, které budete lepit, jsou suché, čisté a odmaštěné. Oba povrchy jsou namazány kartáčem. Po zaschnutí se povrchy spojují postupně silným tlakem válečkem. Nelepte lepené součásti do 24 hodin, úplné vysušení nastane po 48 hodinách. Při spojování obou povrchů se ujistěte, že pod povrchem nejsou žádné vzduchové bubliny. Při lepení korkových dlaždic věnujte zvláštní pozornost přesnosti, protože lepidlo se okamžitě zachytí a dlaždici nelze nijak přesunout.


Úložný prostor


Dobře uzavřené a při pokojové teplotě: 12 měsíců od data výroby (po této době může být nutné ředit).


Spotřeba lepidla:


až 2 – 2,5 m2 = 1L


Doporučujeme také jiné druhy korkových lepidel.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se nás také zeptat na našem facebookovém kanálu. Zde také najdete mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš Youtube kanál. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korkového průmyslu na světě.

Nakonec na naší stránce Pinterest najdete úžasné kutilské projekty. Přidáváme nejzajímavější korkové ruční práce od lidí z celého světa a mnoho dalších. Zveřejňujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1.10 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kontaktní lepidlo pro korek W160 1L“