Mozaika z korku

Další informace

Hmotnost 2.6 kg
Tloušťka

6mm

Délka

300mm

Šíře

300mm

Metriky

ks

 142.00 pro umění

Mozaika z korku

Katalogové číslo: MZKKOR Kategorie: , Štítek:

Popis

Mozaika z korku je přírodní architektonický materiál, který je vyrobený z vedlejší produkce při výrobě zátek na víno. Korkové desky jsou vyrobené ručně a položené ve formě listů, které tvoří mozaiku z korku, kterou lze snadno instalovat na podlahy a stěny.

Mozaiku z korku lze připevnit pomocí běžného lepidla na obklady, hotové omítky, k dispozici v každém obchodě se stavebninami. Po položení mozaiky na podlaze je doporučeno použít polyuretanový lak (nebo barvu na podlahu), aby byl povrch korku chráněn před znečištěním.

Mozaika z korku má mnoho výhod: je teplý, měkký a má také dobrou tepelnou izolaci, je antistatický a antibakteriální a co je nejdůležitější – je to obnovitelný materiál, bezpečný pro naší planetu a naše zdraví. Mozaika se snadno čistí, je odolná a trvanlivá. odolná a špatně hořlavá.

Může být použita v koupelně – na podlaze astěně; ve sprše; v sauně; na jachtách a ve všech obytných a komerčních prostorech.

Tento materiál je vhodný pro použití na velkých plochách a zajišťuje vysokou odolnost proti skluzu.

Máme mozaiku korek v přírodním odstínu, takže může být malovánv jakémkoliv odstínu vodou ředitelnou barvou.

Mozaika se prodává v “kusech” 300mmx300mm. Doporučuje se, aby bylo koupeno alespoň o 10-15% materiálu více.

UDĚLEJ TO SÁM! Snadná instalace pomocí běžného flexibilního lepidla. Povrch by měl být čistý a rovná, po položení by měla být nlakovaná – chránit lakem na dřevo. Před nanesením, prosím, odstraňte staré dlaždice, slabý beton, špínu, špínu a jiné nečistoty, které mohou mít vliv na lepení korkové mozaiky.

Další informace

Hmotnost 2.6 kg
Tloušťka

6mm

Délka

300mm

Šíře

300mm

Metriky

ks

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Mozaika z korku”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *