Nástěnný Korek VIRGIN 25mm

Další informace

Hmotnost 1.50 kg
Tloušťka

25mm

Tepelná vodivost

0,053 W/mK

Délka

300mm

Šíře

600mm

Hustota

260-310 kg/m3

Plodnost

2-4%

Metriky

ks

 420.00 pro umění

Každý vzor dlaždic je jedinečný. Fotografie místnosti je počítačová vizualizace.

Nástěnný korek VIRGIN je voskovaný korek srozměry desek 600 x 300 mm a loušťkou 25mm.

Popis


Nástěnný Korek VIRGIN 25mm


Domov je oázou klidu a štěstí. Tady odpočíváme po náročném dni. A tady trávíme čas se svými blízkými. Proto stojí za to zajistit, aby nebyl narušen každý okamžik na tomto jedinečném místě. Slyšíte zvuky venku, zvuky z bytu vašeho souseda nebo kroky za zdí? Neprospívá to relaxaci a odpočinku. Jediným efektivním řešením, které vašemu domovu dodá jedinečnou atmosféru, je nástěnný korek VIRGIN 25mm.

Nástěnný korek VIRGIN 25mm je originální dekorace do každého interiéru. Máme mnoho textur, vzorů a barevných korkových výrobků. Ovlivňují uspořádání všech pokojů v tradičním i moderním stylu. Dekorativní nástěnný korek je přírodní a elegantní dekorace místnosti. Jedná se o jedno a praktické řešení. Korkové obklady zlepšují mikroklima v interiéru a snižují hladinu hluku. Tento hluk může následovat zvenčí a korek tlumí vibrace a rázy. Korek dělá stěny teplejšími. Připravujte také vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. To vede k většímu pohodlí při používání našich interiérů.

Od dnešního dne můžete zapomenout na hlučného souseda nebo rušnou ulici, která vede před okny. Tato surovina dokonale izoluje interiér. Chrání jej před nadměrnými tepelnými ztrátami. Kromě toho korkové stěny vždy cítí příjemné teplo, mění a současně odpuzují nečistoty. Jedním slovem, nástěnným korekem je krása, elegance, estetika a funkčnost v jednom.


Kde můžete použít nástěnný korek VIRGIN 25mm?


Korkové stěny budou ideální pro uspořádání prakticky jakékoli místnosti. A to není přehnané. Široká škála produktů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Díky svým neobvyklým vlastnostem lze zátky použít kdekoli. Můžete jej použít jako velkou korkovou desku v obývacím pokoji nebo v kuchyni. Dobrým místem pro korkové vybavení je koupelna, stejně jako chodba nebo chodba, kde je velký provoz. Korkové stěny lze také použít na vlhkých a horkých místech, jako je sauna. Díky své jedinečné buněčné struktuře reguluje mikroklima stěn v interiéru. Když jej pověsíte na zeď, zapomenete na formu. Houba a vlhkost také nejsou problém. Produkt je také ideální pro ložnice, kde je mimořádně důležitý tepelný a akustický komfort.

Korková podšívka je navíc zcela antialergická, takže je pro naše děti zcela neškodná. Díky tomu jej můžete snadno umístit do svých pokojů, na hřiště a na jakoukoli jinou nástěnku. Dekorativní korek na stěně chrání povrch před nečistotami. To je také možné v oblastech s vysokým provozem, jako jsou atria a chodby. Jako extrémně odolný produkt si můžete dlouho užívat estetické a praktické vlastnosti korkové stěny. Četné výhody korkové stěny dávají interiéru nový a jedinečný význam!


Dekorativní nástěnný korek VIRGIN 25mm – je těžké ho udržovat čistý?


Korkové stěny nebudou pro nás obtížné udržovat čisté. Během fáze výroby chrání výrobce povrch nástěnného korku vrstvou vosku, který jej chrání před nečistotami. Proto lze z povrchu snadno smýt prach, mastnotu nebo nečistoty. Stačí jej očistit teplou vodou a jemným čisticím prostředkem, jako je včelí vosk.

Po připevnění korku na zeď jej můžete okamžitě použít. Nástěnný korek VIRGIN 25mm již nevyžaduje další utěsňování nebo malování, což šetří čas a peníze. Korek můžete impregnovat včelím voskem pouze každých pár měsíců. Díky tomu obnovíme jeho vzhled a dodáme stěnám svěžest. Nástěnný korek je extrémně odolný a pružný materiál. Proto jej můžete použít jako korkovou desku. Není poškozený a zachovává si své neobvyklé vlastnosti po celý život, a to i při intenzivním každodenním používání.


Instalace – co byste měli vědět před zahájením práce?


Korek je produkt, který mění své rozměry, když vlhkost klesá. Před instalací je tedy korková deska aklimatizována. Skladujeme a přepravujeme korek za různých podmínek. Po dodání domů k zákazníkovi doporučujeme produkt vybalit a ponechat v místnosti. Korek byste měli nechat na místě, kde ho plánujete instalovat, po dobu 48 hodin. Pak se vyhneme tvorbě mezer, které se mohou objevit na spojovacích listech drátu. Tato situace může nastat zejména v zimě. Když je venkovní teplota nízká a vnitřek místnosti je vysoký. Po čekání na nezbytnou dobu můžete korek připevnit ke stěnám. Náš webový obchod prodává v kusech 600 mm x 300 mm. Doporučujeme koupit alespoň o 10–15% více zboží.

Dlaždice mohou být instalovány v suchých místnostech, jako je obývací pokoj, ložnice nebo dětský pokoj. Můžete také instalovat na vlhká místa, jako je kuchyň, koupelna nebo sauna. Vyrábí se nástěnné korky, které zaručují nízkou spotřebu energie, prakticky žádné emise a minimální dopad na životní prostředí. Výběrem 100% přírodních korkových produktů přispíváte k rozvoji odpovědných, inovativních a udržitelných řešení a přispíváte k ochraně našeho přírodního prostředí a budoucích generací.


Rozměry nástěnných korků, které nabízíme


Nástěnný korek, který nabízíme, má tloušťku 3 mm (River a Virgin 25 mm korek). Má také jedinečně odlišnou strukturu, takže každý zákazník může najít produkt, který vyhovuje jeho potřebám. Dostupné korkové desky mají rozměry 600 mm x 300 mm a 450 mm x 300 mm pro standardní vzor. Objemová hustota produktů je 260 – 310 kg / m3. Široká škála barev a designů nástěnného korku vám poskytuje neomezené použití. Výrobky s různorodou strukturou dodávají interiéru přirozený a originální charakter. Nelze jej vytvořit žádným jiným dekorativním materiálem.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se nás také zeptat na našem facebookovém kanálu. Zde také najdete mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš Youtube kanál. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korkového průmyslu na světě.

Nakonec na naší stránce Pinterest najdete úžasné kutilské projekty. Přidáváme nejzajímavější korkové ruční práce od lidí z celého světa a mnoho dalších. Zveřejňujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1.50 kg
Tloušťka

25mm

Tepelná vodivost

0,053 W/mK

Délka

300mm

Šíře

600mm

Hustota

260-310 kg/m3

Plodnost

2-4%

Metriky

ks

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nástěnný Korek VIRGIN 25mm“