Prodej!

Nástěnná dekorace Domov

Další informace

Hmotnost 1.5 kg

 960.00

2 skladem

Katalogové číslo: NAKKORDOM Kategorie:

Popis


Nástěnná dekorace Domov


Nástěnná Dekorace Domov – můžete ji nalepit přímo na zeď i na povrch psacího stolu. Výrobek lze lepit horizontálně i vertikálně. Ideální pro shromažďování a organizování informací.

Sada neobsahuje špendlíky. Nástěnná Dekorace Domov – Samolepící výrobek – stačí nalepit na zeď. Jemným přitlačením lepicí vrstvy nalepíme na rovnou plochu. Bez vrtání chvíli podržte a máte hotovo.

Lepidlo je velmi silné a funguje hned. Proto se vyplatí předem zvážit, kam chcete mapu nalepit.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit také náš kanál YouTube. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.

Konečně na naší Pinterest stránce najdete úžasné DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu nebo na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1.5 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nástěnná dekorace Domov“