Prodej!

Samolepící korek desky 7 mm – jemnozrnná

Další informace

Hmotnost 1.20 kg
Tloušťka

7mm

Délka

915mm

Šíře

610mm

 400.00

Samolepící korek desky 915x610x7mm

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Rozměry desky: 915 x 610 x 7 mm,

Velikost granulí: 0,5-1 mm,

Součinitel tepelné vodivosti: 0,046 W/mK,

Hustota: 250 – 260 kg/m3,

Absorpce vody: 2-4%.

Popis


Samolepící korek desky 7 mm


Samolepící korek desky 7 mm se velmi snadno instaluje. Je to jednodušší než jednoduché nástěnky. Jednoduše odstraňte ochranný film z korkové desky a umístěte jej na oblíbené místo.

Samolepící korková deska 7 mm je na jedné straně pokryta vrstvou lepidla. Je chráněn ochranným filmem. Chcete-li jej nainstalovat, stačí odstranit ochranný film a najít korek na oblíbeném místě. Lepidlo je bez zápachu a je okamžitě přilepeno k povrchu.


Manuál


Korkové plechy, samolepicí korkové role před lepením by měly být uchovávány při pokojové teplotě. Nejlepší je být nad 18 stupňů Celsia po dobu asi 24 hodin. Připojení musí být provedeno v místnostech, kde je teplota vyšší než 18 ° C.

Před lepením korkových desek, korkových válečků a odstraněním ochranného papíru musí být korek dále zahříván. Například válec přitlačte na celý povrch pomocí sušičky a po nalepení.


Příprava povrchu


Korkové housky musí být čisté, suché, bezprašné (prach, pavučiny atd.) A dobře připravené.

Na povrchy s vysokým povrchovým napětím byste neměli připevňovat lepicí korkové válce. To znamená, že zeď musíte předem malovat a připravovat. Můžete to udělat s PVC, polyesterovými, polypropylenovými a polyethylenovými barvami.

Při spojování několika prvků musí být lepeny i okraje korku.


Zveme vás také, abyste se seznámili s nabídkou dalších velikostí adhezivních korkových listů.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit také náš kanál YouTube. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.

Konečně na naší Pinterest stránce najdete úžasné DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu nebo na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1.20 kg
Tloušťka

7mm

Délka

915mm

Šíře

610mm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Samolepící korek desky 7 mm – jemnozrnná“