Krémový akustický panel 10mm

Další informace

Hmotnost 0.55 kg
Rozměry 600 × 300 × 10 mm

 225.00 za 1 kus

Krémový 10mm voskovaný akustický panel

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Rozměry 600 mm x 300 mm x 10 mm=0,18m2

Hustota: 170 kg/m3

Součinitel tepelné vodivosti: 0,037 – 0,040 W/mK

Měrné teplo: 1,67 Kj/Kg°C

Provozní teplota: od -180°C do + 120°C

Popis


Krémový akustický panel 10mm


Krémový akustický panel 10mm se velmi často používá jako izolační a dekorativní materiál. Je to alternativa k polystyrenu a minerální vlně.Bílá akustická deska 10 mm se velmi často používá jako izolační a dekorativní materiál. Je to alternativa k polystyrenu a minerální vlně. Náš korek je zcela přírodní, protože výrobek je vyroben z korkové kůry. Výrobek je 100% přírodní, netoxický, odolný vůči houbám a trvanlivý. Neztrácí své charakteristické vlastnosti ani po mnoha letech používání. Když použijete náš rozšířený korek, nemusíte se obávat šíření ohně. Nemluvě o tom, že expandovaný korek je samozhášivý výrobek.

Vyrábí se současným vystavením korkového granulátu (bez přísad) teplotě 335 ° C a tlaku 0,5 kg / cm2 po dobu 20 minut. Korkový granulát expanduje, tj. Volné prostory mezi jednotlivými zrny granulátu jsou uzavřeny přirozeným pojivem (suberinem), které se uvolňuje v procesu, což vede ke tvorbě bloků aglomerátu spojením expandovaného granulátu. Z těchto bloků se poté vyříznou desky o rozměrech 600 mm x 300 mm a tloušťce 10 mm

Materiál je bez zápachu a odolný vůči hmyzu a hlodavcům. Expandovaný korek nestárne, což znamená, že si zachovává své vlastnosti a zároveň si v průběhu let zachovává svoji rozměrovou stabilitu. Korek omezuje šíření povrchového a nožního hluku. Pro použití při teplotách mezi -180 ° C až + 120 ° C. V případě požáru expandovaný korek nevydává žádné toxické plyny. Materiál je plně recyklovatelný a lze jej ve stavbě znovu použít. Korek má dobré dielektrické vlastnosti, což znamená, že se hromadí mnohem nižší elektrické náboje než u syntetických izolačních materiálů.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se nás také zeptat na našem facebookovém kanálu. Zde také najdete mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš Youtube kanál. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korkového průmyslu na světě.

Nakonec na naší stránce Pinterest najdete úžasné kutilské projekty. Přidáváme nejzajímavější korkové ruční práce od lidí z celého světa a mnoho dalších. Zveřejňujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.55 kg
Rozměry 600 × 300 × 10 mm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Krémový akustický panel 10mm“