Aktovka z přírodního korku 2

Další informace

Hmotnost 1.800 kg

 2,501.00

Rozměry: výška 28 x délka 43 x 18,5 cm

Popis


Aktovka z přírodního korku


Máme také něco pro muže. Aktovka typu aktovka vyrobená z krásného jedinečného portugalského korku. Díky jedinečné struktuře korku bude vybrané opěradlo jedinečné. Aktovka s jedinečným střihem se používá k přepravě různých typů dokumentů a dalších. Vyrobeno z ekologického materiálu s jasnou barvou. Má velmi pohodlné držadlo a krásné kovové povrchy. Je to pevná taška se třemi přihrádkami. Má také vnější kapsu. Upevňuje se pomocí původní západky. Pro aktovku je velmi lehký, neabsorbuje vodu a snadno se čistí.

Pokud se chcete obklopit krásnými objekty a nechcete zmizet v davu na ulici, složka, kterou nyní prohlížíte, je pro vás ideální.

Rozměry: výška 28 x délka 43 x 18,5 cm

Délka rukojeti: 16 cm

Délka řemínku: 60cm

Barva: přírodní

Spona: zip

Počet pokojů: 3

Velká vnější kapsa

Interiér: zakončený podšívkou

Vodotěsnější

Čištění mýdlem a vodou, otírání suchým nebo suchým hadříkem

Barva – přírodní, tmavě hnědá

Spona – zip

Počet článků – 1

Vnější kapsa na zip – 1

Navíc: vodotěsný

KORKOVÉ TAŠKY A GALANTERIE

V nabídce naší prodejny naleznete zajímavé vzory dámských kabelek z přírodního korku za přijatelné ceny, které jsou originální alternativou kožených tašek. Produkty jsou ekologické a budou vám sloužit mnoho let. To je něco pro ženy, kterým není lhostejné životní prostředí a zároveň chtějí sledovat nejnovější trendy. V nabídce jsou také aktovky na dokumenty a nákupní tašky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1.800 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Aktovka z přírodního korku 2“