Přírodní korková taška – pytel

Další informace

Hmotnost 1.800 kg

 2,420.00

Popis


Přírodní korková taška – pytel


Přírodní korková taška – pytel – Unikátní malá taška z korkového materiálu. Pozoruhodnou texturu korku, jeho teplo a dojem měkkosti, který zprostředkovává, nelze srovnávat s žádným jiným materiálem. Je to jediný svého druhu. Korková taška je navíc stejně odolná jako kožená taška. Při nákupu takové tašky si můžeme být jisti, že nenajdeme nikoho se stejnou kopií. Stejně jako u dřeva je i korek jedinečný u každého listu, ze kterého je tento sáček vyroben. Vyberte si ekologii, noste korek a buďte originální.

Rozměry:

Výška: 37 cm

Šířka: 33/20 cm

Korková taška / pytel z přírodního korku.

Má dlouhý ramenní popruh z hnědého přírodního korku. Popruh je odnímatelný.

Zapíná se ozdobným zapínáním. Na vnější straně má kapsu na zip. Uvnitř je kapsa na zip a 2 otevřené kapsy.

KORKOVÉ TAŠKY A GALANTERIE

V nabídce naší prodejny naleznete zajímavé vzory dámských kabelek z přírodního korku za přijatelné ceny, které jsou originální alternativou kožených tašek. Produkty jsou ekologické a budou vám sloužit mnoho let. To je něco pro ženy, kterým není lhostejné životní prostředí a zároveň chtějí sledovat nejnovější trendy. V nabídce jsou také aktovky na dokumenty a nákupní tašky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 1.800 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Přírodní korková taška – pytel“