Nákupní taška z korku 2

Další informace

Hmotnost 0.50 kg

 1,000.00

Rozměry: výška 39 x L 28 x Š 12 cm

1 skladem

Popis


Nákupní taška z korku 2


Ženy, které pečují o životní prostředí, by měly mít tuto Nákupní taška z korku 2 . Je určen k nakupování. Mimořádně praktický, charakterizovaný velkou kapacitou. Byl vyroben z přírodního portugalského korku. Každá žena by ji měla mít. Je to taška přes rameno v přirozené barvě. Vyrobeno z korkové tkaniny potažené přírodní impregnací. Díky tomu nepřijímá vodu a lze ji vyčistit. Je to taška pro ženy, které se starají o přírodní prostředí.

Rozměry: výška 39 x L 28 x Š 12 cm

Délka rukojeti: 23 cm

Typ: Nákupní taška

Barva: přírodní

Typ: nákupní taška z korku 2

Počet komor: 1

Navíc vodotěsný

Čištění mýdlovou vodou, otírání suchým nebo vlhkým hadříkem

Mimořádně praktický, charakterizovaný velkou kapacitou. Byl vyroben ze skutečného korku, což znamená, že bude sloužit po mnoho let. Stojí za to doporučit ženám, které respektují přírodní prostředí.

KORKOVÉ TAŠKY A GALANTERIE

V nabídce naší prodejny naleznete zajímavé vzory dámských kabelek z přírodního korku za přijatelné ceny, které jsou originální alternativou kožených tašek. Produkty jsou ekologické a budou vám sloužit mnoho let. To je něco pro ženy, kterým není lhostejné životní prostředí a zároveň chtějí sledovat nejnovější trendy. V nabídce jsou také aktovky na dokumenty a nákupní tašky.


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.50 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nákupní taška z korku 2“