Přírodní korkový pás

Další informace

Hmotnost 0.50 kg

 820.00

1 skladem

Popis


Přírodní korkový pás


Nádherný, jedinečný přírodní korkový pás vyrobený z krásného ekologického korku. Je tuhý a krásně vyrobený, stylový a elegantní. Pokud hledáte odolný produkt s dlouhou životností, tento pás pro vás. Je vyroben z přírodního portugalského korku a je motivací k péči o přírodní prostředí. Tento materiál nepotřebuje další dekorace, protože je sám o sobě jedinečný. Pokud si ceníte trvanlivosti a elegance, musíte ji mít ve své sbírce.

Rozměry: délka 86 cm


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.50 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Přírodní korkový pás“