Nákupní taška z korku

Další informace

Hmotnost 0.50 kg

 1,300.00

Popis


Nákupní taška z korku


Jsme rádi, že vám můžeme představit novinku na trhu, ekologickou nákupní taška z korku. Pokud je příroda a péče o přírodní prostředí blízko nás, pak je to ideální každodenní taška, kterou máte v ruce. Je vyroben z přírodního korku. Malá praktická nákupní taška z korku se západkou, která se vejde vše, co žena potřebuje každý den. Je to moderní a prakticky nepromokavá taška ve světlé barvě, která odpovídá jakékoli stylizaci. Jeho centrum bylo zakončeno elegantní podšívkou. Taška byla navíc velmi šitá a esteticky dokončená.

Interiér je zakončen podšívkou.

Má dvě malé přihrádky, místo pro mobilní telefon.

Navíc vodotěsný

Čištění mýdlovou vodou, otírání suchým nebo vlhkým hadříkem.

Rozměry: výška 32 x L 29 x Š 12 cm

Typ: kabelka

Barva: přírodní

Upevnění: západka

Počet komor: 1

KORKOVÉ TAŠKY A GALANTERIE

V nabídce naší prodejny naleznete zajímavé vzory dámských kabelek z přírodního korku za přijatelné ceny, které jsou originální alternativou kožených tašek. Produkty jsou ekologické a budou vám sloužit mnoho let. To je něco pro ženy, kterým není lhostejné životní prostředí a zároveň chtějí sledovat nejnovější trendy. V nabídce jsou také aktovky na dokumenty a nákupní tašky.


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.50 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nákupní taška z korku“