Velká cestovní taška hnědá

Další informace

Hmotnost 3.00 kg

 2,800.00

Taška

Katalogové číslo: TRBPDRZNDZB Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis


Velká cestovní taška hnědá


Krásná, jedinečná velká cestovní taška hnědá pro ženy, vyrobená z krásného ekologického korku. Je tuhý a krásně vyrobený, stylový a elegantní. Má velmi pohodlnou rukojeť a dlouhý ramenní popruh. Pokud cestujete často, je to ta pravá taška pro vás. Zip. Má jednu velkou přihrádku a čtyři kapsy. Ekologická kabelka vyrobená z přírodního portugalského korku je pobídkou k péči o životní prostředí. Tento materiál nepotřebuje další dekorace, protože je sám o sobě jedinečný. Pokud jste blázniví do tašek, pak musíte mít jednu ve své sbírce.

Rozměry: výška 32 x L 49 x Š 30 cm

Délka řemínku: 60 cm

Barva: světlá s tmavým dnem

KORKOVÉ TAŠKY A GALANTERIE

V nabídce naší prodejny naleznete zajímavé vzory dámských kabelek z přírodního korku za přijatelné ceny, které jsou originální alternativou kožených tašek. Produkty jsou ekologické a budou vám sloužit mnoho let. To je něco pro ženy, kterým není lhostejné životní prostředí a zároveň chtějí sledovat nejnovější trendy. V nabídce jsou také aktovky na dokumenty a nákupní tašky.


Doporučujeme také další galanterní výrobky z korku z naší nabídky.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké dotazy? Neváhejte a využijte náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také spoustu zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte také navštívit náš kanál YouTube. Zde přidáváme zdarma užitečná a zajímavá videa. Stahujeme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se měnícího a stále populárnějšího korku po celém světě.

Na naší Pinterest stránce najdete skvělé DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Také zveřejňujeme naše dokumenty o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu ani na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 3.00 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Velká cestovní taška hnědá“