Korkové lišty rohové LN-2

Další informace

Hmotnost 0.25 kg
Metriky

ks

Balíček

10

 38.00 pro umění

Korková lista vnitřní rohová LN2 o délce 60cm

Popis


Korkové lišty rohové LN-2


Korkové lišty rohové LN-2 jsou součástí široké škály korkových proužků. Soklová lišta (také podlaha nebo podstavec) – dekorativní prvek, který maskuje spojovací místo podlahy a stěn. Připevňuje se k nejnižší části vnitřních stěn v místnostech. Proužky zakrývají mezery vytvořené na okrajích podlahy. Mohou to být konce parket nebo panelů, okraje koberce, dilatační spáry atd. Jsou estetické i praktické, protože omezují hromadění nečistot a prachu v mezerách.

Chrání také spodní části stěn před mechanickým poškozením nebo znečištěním. Používají se pro dekoraci rohů v místnostech, jako jsou podlahy od zdi nebo zdvojené zdi. Použití dilatačních spár LN-2 dodá místnosti elegantní vzhled. Kombinuje moderní design s ekologickým designem. Hrany materiálu použitého na stěně navíc zabraňují poškození. Díky použití korkových lišt získávají pokoje elegantní vzhled spojený s moderním ekologickým designem. Hrany použitého materiálu na stěně jsou navíc chráněny proti poškození.


Doporučujeme, abyste se podívali na naši další nabídku korkových lišt.


Navštivte naše sociální stránky


Máte nějaké otázky? Neváhejte použít náš webový chat. Můžete se také zeptat na našem kanálu Facebook. Najdete zde také mnoho zajímavých informací o korku.

Nezapomeňte navštívit také náš kanál YouTube. Tam často přidáváme hodnotná a zajímavá videa. Nahráváme informace o instalaci a zpracování korku. Stejně jako mnoho zajímavých faktů z neustále se rozvíjejícího a stále populárnějšího korku na světě.

Konečně na naší Pinterest stránce najdete úžasné DIY projekty. Přidáváme nejzajímavější ruční korky od lidí z celého světa a mnoho dalších. Publikujeme také naše materiály o korku. Na Pinterestu najdete informace, které nejsou na našem webu nebo na jiných stránkách sociálních médií.


Další informace

Hmotnost 0.25 kg
Metriky

ks

Balíček

10

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Korkové lišty rohové LN-2“